Koparka Łódź – to bez wątpienia najistotniejsze urządzenie w naszym zaawansowanym technologicznie parku maszynowym. To, co ważne i od czego należy zacząć przy rozpoczęciu budowy – to wyrównanie i przygotowanie gruntu oraz niwelacja terenu. W celu uniknięciu trudności przy budowie wykonujemy profesjonalne usługi koparką, które realizujemy na terenie Łodzi i okolic oraz województwa łódzkiego. Firma URBANEK posiada w tym zakresie działań ogromne doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt, a także zespół profesjonalnych operatorów koparek. Stanowi go grupa wykwalifikowanych osób w branży, które pracę traktują jako pasję. Nasze usługi kierujemy głównie do przedsiębiorstw i klientów korporacyjnych. Wielu z nich doceniło nasze prace ziemne i współpracują z nami nadal. Wśród nich są między innymi znane firmy korporacyjne. Każdy dzień to praca na państwa zaufanie. Zależy nam, by relacja z klientem była klarowna i przebiegała bez zastrzeżeń. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wykonanie usługi naszymi koparkami Łódź.

USŁUGI KOPARKĄ ŁÓDŹ

Wykopy

Niwelowanie terenu

Korytowanie, drenaże do odwadniania terenów

Wykonie podstaw pod: fundament domu, izolację fundamentów, systemy drenarskie

Przygotowania terenu pod nawadnianie

Wykopywanie w celu umieszczenia wszelkich urządzeń i przewodów w gruncie: gruntowy wymiennik ciepła, oczyszczalnie przydomową

Typy koparek

Koparko-ładowarka

Koparko-ładowarka jest najczęściej wybieranym pojazdem do prac ziemnych. Wszechstronność podejmowanych prac i łatwość zaprzęgnięcia tego sprzętu do robót ziemnych to domena tego specjalistycznego pojazdu. Jej dwa wymienne układy robocze – koparkowy i ładowarkowy, przy jednoczesnej możliwości wymiany na inny osprzęt, zapewniają możliwość realizowania dwóch podstawowych czynności na budowie robót ziemnych, czyli ładowania i kopania. Pojazd ten porusza się na układzie napędowym wyposażonym w koła. Jest niezwykle mały i lekki, zapewniając łatwość użytkowania i komfort mobilności na niewymagającym terenie.

Koparka kołowa

Koparka kołowa to profesjonalny sprzęt do uniwersalnych czynności przy robotach ziemnych. Wszystko to za sprawą łatwości wymiany wyposażenia jakie może się znajdować na ramieniu pojazdu. Domyślnie zamontowana łyżka wykopowa może być bezproblemowo wymienialna na młot hydrauliczny czy wiertnicę w zależności od potrzeby wykonywanej pracy. Jej niewątpliwą zaletą jest też dopuszczenie do użytku ruchu drogowego, dlatego nie musi mieć zapewnionego zaplecza transportowego w postaci samochodu ciężarowego wraz z platformą. Jak na pojazdy do robót ziemnych są wyjątkowo  zwinne, lekkie, szybkie i tanie w eksploatacji. Przez te wszystkie aspekty są bardzo chętnie wybieraną opcją w przypadku prac na mniejszą skalę. 

Koparka gąsienicowa

Koparka gąsienicowa to termin obejmujący szerokie spektrum różnorodnych maszyn zarówno kompaktowych i lekkich minikoparek, lecz również kilkaset-tonowe pojazdy, których skala działania jest już zdecydowanie duża. W przeciwieństwie do kołowych maszyn mogących pracować na niewymagającym podłożu, w tym przypadku układ gąsienicowy zapewnia stabilność poruszania się niezależnie od tego czy teren jest wyboisty i równy. Zastosowanie gąsienic zmniejsza też jednostkowy nacisk na podłoże tym samym nieblokując maszyny, która w przeciwnym razie ugrzęzłaby w podłożu.  Możność zachowania równowagi na nieprzystosowanym do poruszania się terenie została okupiona mobilnością oraz utratą możliwości włączenia się do ruchu dróg publicznych. Z tego tytułu transportowane mogą być tylko i wyłącznie za sprawą samochodów ciężarowych. 

USŁUGI KOPARKĄ ŁÓDŹ - CENNIK

Wykonywane przez nas usługi koparką: przygotowanie placu budowy czy też wykopy, np. kanalizacyjno-wodociągowe. wymagają użycia specjalistycznego i ciężkiego sprzętu. Spełniamy wszystkie wymagania BHP podczas wykonywania prac ziemnych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Staramy się być elastyczni i wychodzić na przeciw oczekiwaniom klienta. Cena naszych prac ziemnych jest zależna od:

KOPARKA WYNAJEM ŁÓDŹ - DLACZEGO MY?

Doświadczenie

Nasza firma znalazła stałe miejsce na rynku prac ziemnych już ponad 10 lat temu. Jednak, jej początki sięgają 1996 roku, kiedy z małej rodzinnej firmy zaczęła przekształcać się w jednego z liderów branży. Systematyczna inwestycja zarabianych funduszy w tworzenie parku maszynowego z prawdziwego zdarzenia pozwalała firmie stale się rozwijać i zyskiwać stałych partnerów biznesowych.  

Technologia

Niewiele firm w województwie łódzkim może pochwalić się taką różnorodnością sprzętową jak i ich zaawansowaniem technicznym. Wykorzystywany park maszynowy jest naszym powodem do dumy. Nasi odpowiednio przeszkoleni pracownicy zapewniają pełne wykorzystanie ich możliwości. Nawet najbardziej wymagające zlecenia stają przed nami otworem. 

Bezpieczeństwo

Z rozwagą podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, że przy tak poważnych pracach, jakimi są roboty ziemne  obligatoryjne jest przestrzeganie wszystkich przepisów BHP. Niedopuszczalny jest fakt łamania jakichkolwiek norm czy restrykcyjnych standardów budowlanych    

Zaufanie

Do naszego portfolio ze szczególnym wyróżnikiem możemy zaliczyć współpracę z takimi markami, będącymi potentatami rynkowymi w branży budowlanej, jak: SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o.czy Budimex S.A. czy Unidro S.A

Firmy które nam zaufały

SKANSKA S.A.
www.skanska.pl


STRABAG SP. z o.o.
www.strabag.pl


Budimex S.A.
www.budimex.pl


Unidro S.A.
www.unidro.pl
Przedsiębiorstwo Zieleń Miejska
Łódź-Południe Sp. z o.o.
www.zielen-poludnie.lodz.pl


ZIB – Zakład Inżynieryjno-Budowlany
www.zib.pl


Eurofoam Polska Sp. z o.o.
www.eurofoam.pl

Wynajem maszyn budowlanych z firmą ROBOTY ZIEMNE URBANEK

Od lat dbamy o to, by oferta dla naszych klientów była bardzo atrakcyjna, a zaangażowanie i jakość wykonywanych prac na wysokim poziomie. Miejsce zleceń w naszej branży wciąż ulega zmianie. Istotne jest, by być elastycznym i umieć szybko reagować. Wynajem koparek firmy Roboty Ziemne Urbanek zdecydowanie wesprze Państwa w projektach budowlanych, dzięki olbrzymiemu parkowi maszynowemu jaki oferujemy. Poza wynajmem koparek dysponujemy również takimi urządzeniami jak:

 • spychy gąsienicow
 • ładowarki czołowe
 • walce drogowe
 • ciągniki z beczką (beczkowozy), zamiatarki,
 • pługi śnieżne
 • polewaczki
 •  wywrotki
 • wozidła budowlane Volvo
 • zamiatarki samozaładowcze ze szczotkami odmiatającymi od krawężników oraz z systemem zraszaczy zapobiegającym nadmiernemu kurzeniu się
 • pługi śnieżne montowane na ciągnikach
 • traktory wraz z przyczepami
 • równiarki drogowe
 • stabilizatory gruntu
 • samochody ciężarowe 2, 3, 4 osiowe
 • inne usługi koparką