Koparka Piotrków Trybunalski – oferujemy wynajem koparki wraz z doświadczonym operatorem na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolicznych miejscowości. Koparkami zajmujemy się od lat, dlatego ich obsługa i układy techniczne nie mają dla nas tajemnic. Wykonując usługi koparkowe dla klientów indywidualnych, jak i dużych firm od ponad 12 lat, zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu nie boimy się nazwać specjalistami w naszej branży. Dysponujemy takimi maszynami jak: wielozadaniowe koparko-ładowarki, lekkie koparki kołowe, koparki gąsienicowe. Z naszą pomocą wykonasz każdą pracę związaną z drenażami, niwelowaniem terenów, korytowaniem oraz wszelkimi robotami ziemnymi. Koparki w naszym parku maszynowym to nie tylko narzędzie pracy, ale również pasja. Dlatego nieustannie dbamy o ich serwisowanie i nienaganny stan techniczny. 

Wielu klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, do tej pory korzysta z usług naszej firmy. Ich rekomendacje są naszym powodem do dumy i inspiracją do dalszego rozwoju naszej firmy. We współpracy z klientem, dbamy o dobrą komunikację, klarowność umów oraz terminowość wykonywania prac.
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wykonanie robót ziemnych Koparką Piotrków Trybunalski. 

USŁUGI KOPARKĄ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Wykopy

Niwelowanie terenu

Korytowanie, drenaże do odwadniania terenów

Wykonie podstaw pod: fundament domu, izolację fundamentów, systemy drenarskie

Przygotowania terenu pod nawadnianie

Wykopywanie w celu umieszczenia wszelkich urządzeń i przewodów w gruncie: gruntowy wymiennik ciepła, oczyszczalnie przydomową

Koparki Piotrków Trybunalski

Koparko-ładowarka

To najpopularniejszy rodzaj koparki, który sprawdzi się przy każdego rodzaju pracach. Jej największe zalety to wielozadaniowość i ekonomiczność. Posiada łyżkę koparki służącą do wykonywania drenaży i wykopów. Z drugiej strony umieszczona jest łyżka ładowarki, która świetnie sprawdza się przy załadunku sypkich materiałów. Dzięki tej koparce możemy szybko wykonywać dwa rodzaje najważniejszych prac na budowie – kopanie i ładowanie – za pomocą jednej maszyny. Koparko-ładowarka jest wyposażona w układ kołowy, dzięki temu jest dość mobilna na terenie niewymagającym szczególnych usprawnień. Jednak przy transporcie na większe odległości, wymaga wynajęcia dodatkowej lawety transportowej. 

Koparka kołowa

Koparka kołowa jest najczęściej wybieraną maszyną do wykopów w terenach miejskich. Dzięki swojej budowie idealnie sprawdzi się przy drążeniu rowów, transporcie materiałów i wyrównywaniu terenów. Ten rodzaj koparki jest jednym z najlżejszych i najzwinniejszych w naszym parku maszyn. Jej podwozie, przystosowane jest do  przemieszczania się po drogach publicznych, dzięki czemu posiada ona uprawnienia zezwalające na uczestnictwo w ruchu drogowym. Co za tym idzie, można ją szybko transportować na inną pobliską budowę.  Również na niewymagającym terenie budowy, jej lekkość i szybkość przemieszczania się jest dużą zaletą, która przyśpiesza roboty ziemne. 

Koparka gąsienicowa

Nazwa tej koparki pochodzi od jej układu napędowego, opartego na gąsienicach, które zwiększają powierzchnię zetknięcia się z podłożem. Technologia ta umożliwia wykonywanie prac na terenach bardzo wymagających i ciężkich, na których nie sprawdziłyby się koparki z układem kołowym. Mimo że koparki gąsienicowe są ogromnymi maszynami, dzięki wymiennym układom roboczym mogą być bardzo wszechstronne. Koparkę gąsienicową można wyposażyć w młot wyburzeniowy, frezarkę, chwytak elektromagnetyczny, rozdrabniacz, łyżkę, chwytak oraz młot hydrauliczny.

SKANSKA S.A.
www.skanska.pl


STRABAG SP. z o.o.
www.strabag.pl


Budimex S.A.
www.budimex.pl


Unidro S.A.
www.unidro.pl
Przedsiębiorstwo Zieleń Miejska
Łódź-Południe Sp. z o.o.
www.zielen-poludnie.lodz.pl


ZIB – Zakład Inżynieryjno-Budowlany
www.zib.pl


Eurofoam Polska Sp. z o.o.
www.eurofoam.pl

USŁUGI KOPARKĄ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI - CENNIK

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny. 

Oferowane przez nas usługi koparką, wykonanie podstaw pod fundamenty lub instalacje, wymagają użycia specjalistycznego sprzętu. Przywiązujemy dużą wagę do zachowania wszelkich norm BHP podczas wykonywania pracy. Staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klienta. Cena naszych prac ziemnych zależna jest od:

Nasz park maszynowy to nie tylko koparki

W swojej ofercie posiadamy praktycznie wszystkie maszyny budowlane niezbędne do budowy dróg, hal, budynków usługowych, budynków wielkopowierzchniowych, budynków mieszkalnych, takie jak: ładowarki czołowe, spychy gąsienicowe, walce drogowe, wywrotki, wozidła, traktory, przyczepy, równiarki drogowe, samochody ciężarowe, stabilizatory gruntu. 

 Posiadamy także maszyny sprzątające:
  • ciągniki z beczką (beczkowozy)
  • pługi śnieżne
  • polewaczki
  • zamiatarki samozaładowawcze

Wynajem koparki Piotrków Trybunalski