Kruszywa
w Łodzi, Zgierzu i okolicach

Kruszywa Łódź oraz ich transport to jedna z usług naszej firmy, którą zajmujemy się od lat, zarówno na terenie Zgierza, Łodzi oraz pozostałym obszarze województwa łódzkiego. Produkty i usługi, które oferujemy to najwyższa jakość, oraz bardzo atrakcyjna cena. Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport oraz terminowość.

 Jesteśmy wiodącym dostawcą kruszywa dla wszelkich inwestycji budowlanych i drogowych, a zadowolenie klienta i jego rekomendacje są dla nas najważniejsze. W przypadku pytań zapraszamy w do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu.

Kruszywa budowlane idealnie nadają się do betonu, który jest bardzo odporny na ściskanie oraz ścieranie. Doskonale też nadają się do wykonywania podbudów pod drogi. Nie da się ukryć, że we wszystkim, co powstaje – w mostach, drogach, budynkach – obecne są różnorodne kruszywa budowlane. Kruszywa dostarczane przez firmę Roboty Ziemne Urbanek  są niezawodne i odporne na różne czynniki.

Kruszywa ŁÓDŹ
CO WARTO WIEDZIEĆ?

Dostarczamy kruszywa, materiały sypkie, takie jak żwir, piasek, torf, ziemia ogrodowa. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy na terenie woj. łódzkiego i nie tylko.

Kruszywa - Oferta