Roboty Ziemne URBANEK

Kompleksowe roboty ziemne i usługi operatorskie w Aleksandrowie Łódzkim

Wykonujemy wszystkie zlecenia w zakresie robót ziemnych, m.in. wykopy, rozbiórki, wyburzenia oraz prace sezonowe w Aleksandrowie Łódzkim. Od lat współpracujemy z największymi firmami budowlanymi, takimi jak: SKANSKA, STRABAG, BUDIMEXNasza oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych. Posiadamy zaawansowany technicznie park maszynowy zlokalizowany  w centrum Polski.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE ROBOTY ZIEMNE W Aleksandrowie Łódzkim

Roboty Ziemne Urbanek – od ponad 12 lat zajmujemy się realizacją usług z zakresu robót ziemnych. W naszym parku maszynowym znajdziesz: koparki, wywrotki i wozidła Volvo,  przy pomocy których zrealizujesz wszystkie rodzaje robót ziemnych. Każda z maszyn wynajmowana jest wraz z wysoko wykwalifikowanym operatorem. Nasze maszyny sprawdzą się doskonale przy czyszczeniu rowów, utwardzaniu powierzchni, korytowaniach oraz wykopach pod fundamenty i instalacje.

 

Sprawdź naszą ofertę na stronie i zadzwoń, by nawiązać współpracę. 

 

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

W naszym parku znajdziesz koparko-ładowarki, koparki kołowe, koparki gąsienicowe. Każda koparka wynajmowana jest wraz z operatorem. 

Sprawdź naszą ofertę wynajmu wywrotek i wybierz odpowiedni model na Twoją budowę. 

Oferujemy również wynajem wozideł Volvo wraz z operatorem.

Posiadamy wszystkie zezwolenia wymagane do transportowania przedmiotów wielkogabarytowych. Dostarczymy Twoją przesyłkę bezpiecznie i bez zbędnej zwłoki. 

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

Roboty Ziemne Urbanek to firma, w której pasja do maszyn budowlanych trwa od pokoleń. Staramy się, by świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie i ambitnie dążymy do postawionych sobie celów. Dlatego w ciągu 12 lat zamieniliśmy 1 koparkę, z którą rozpoczynaliśmy działalność, na cały, szeroko rozbudowany i zaawansowany technologicznie park maszyn.

Bardzo ważne jest dla nas zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom i współpracownikom, dlatego zawsze przestrzegamy zasad BHP i przepisów prawa. Jakość oferowanych przez Roboty Ziemne Urbanek usług spełnia wymagające normy prawa budowlanego, a dzięki dobrej organizacji pracy wszystkie zlecenia wykonujemy w wyznaczonych terminach!CO NAS WYRÓŻNIA?

Doświadczenie

Ponad 12 lat doświadczenia na rynku budowlanym. Nasza firma rozpoczynając działalność w 2008 roku posiadała jedną koparkę. Teraz jesteśmy właścicielami parku maszyn w centrum Polski, oferujemy sprzedaż kruszyw oraz Systemy Sterowania Maszynami.

Technologia

Stawiamy na najwyższą jakość i najnowszą technologię. Jako nieliczni w woj. łódzkim posiadamy wysoce zaawansowane technologicznie maszyny, obsługiwane przez najlepszych operatorów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to dla nas kwestia priorytetowa. Wszystkie wykonywane przez nas prace są zgodne z normami budowlanymi, prawem i zasadami BHP.

Zaufanie

Zaufali nam najlepsi. Współpracujemy z firmami budowlanymi doskonale znanymi na polskim i zagranicznym rynku, takimi jak: SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A. i inni.

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH
W ŁODZI

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom