Roboty Ziemne

URBANEK
Bełchatów

Kompleksowe usługi operatorskie - Wykopy - Rozbiórki - Wyburzenia - Prace sezonowe

Współpracujemy z klientami korporacyjnymi i przedsiębiorstwami. Posiadamy własny zaawansowany technologicznie park maszynowy. Współpracujemy z takimi firmami, jak STRABAG, BUDIMEX, SKANSKA.

OFERUJEMY ROBOTY ZIEMNE NA TERENIE BEŁCHATOWA - KOMPLEKSOWO!

W firmie Roboty Ziemne Urbanek już od 2008 roku zajmujemy się usługami z zakresu robót ziemnych. Oferujemy wykopy na terenie Bełchatowa i okolic. Korzystamy w pracy z różnych maszyn z naszego parku maszynowego, jak np. wozidła Volvo, koparki czy wywrotki. Dzięki nim realizujemy wszystkie rodzaje robót ziemnych. Zajmujemy się zarówno dużymi jak i małymi inwestycjami. Oferujemy także wynajem maszyn wraz z operatorem. Nasi operatorzy są wykwalifikowani i doświadczeni w swojej pracy. 

Przygotowujemy wykopy pod fundamenty, wąsko- i szerokoprzestrzenne, wykopy pod hale produkcyjne, magazyny, sieci wodociągowe, elektryczne, kanalizacyjne itp.

Sprawdź pełną ofertę na stronie i zadzwoń, by dowiedzieć się więcej. 

 

Posiadamy wszystkie zezwolenia, które uprawniają nas do transportowania przedmiotów wielkogabarytowych. Jesteśmy w stanie dostarczyć Twoją przesyłkę bezpiecznie i sprawnie. 

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

W naszym parku maszynowym mamy koparki kołowe, gąsienicowe i koparko-ładowarki. Każdą z nich wynajmujemy wraz z operatorem. 

W ofercie mamy też wynajem wozideł Volvo wraz z operatorem.

Szeroka oferta wywrotek, więc na pewno znajdziesz odpowiedni model na swoją budowę.

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
FIRMA, KTÓRA POWSTAŁA Z PASJI

W rodzinnej firmie Roboty Ziemne Urbanek pasja do maszyn budowlanych była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Nasze usługi świadczymy z najwyższą dbałością, zgodnie z metodami wypracowanymi przez wiele lat. Przez 12 lat jedna koparka, dzięki której rozpoczęliśmy działalność, zamieniła się w zaawansowany technologicznie park maszynowy.

Wszystkie usługi realizujemy zgodnie z zasadami BHP, bo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pracy. Dotrzymujemy również terminów i oferujemy jakość usług, która spełnia normy prawa budowlanego. Nieustannie rozwijamy naszą firmę i inwestujemy w naszych pracowników.

ROBOTY ZIEMNE BEŁCHATÓW - DLACZEGO MY?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet, przestrzegamy więc wszystkich norm prawa budowlanego, zasad BHP oraz obowiązujących przepisów.

Doświadczenie

Nasza firma istnieje od 2008 roku i przez ten czas bardzo się rozwinęła. Współpracujemy z największymi specjalistami w branży.

Zaufanie

Współpracujemy z najlepszymi firmami w branży, które cieszą się dobrą reputacją: SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. i inni.

Technologia

Jako nieliczni w całym woj. łódzkim możemy zapewnić zaawansowane technologicznie maszyny z naszego parku, które obsługują najlepsi operatorzy.

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH
W BEŁCHATOWIE

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom