Roboty Ziemne Głowno

Kompleksowe roboty ziemne i usługi operatorskie z firma URBANEK

Firma Urbanek specjalizuje się w różnorodnych usługach związanych z robotami ziemnymi, w tym wykopami, korytowaniem, formowaniem terenu. 

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE ROBOTY ZIEMNE W GŁOWNIE

Firma Roboty Ziemne URBANEK  specjalizuje się w wykonywaniu różnych rodzajów robót ziemnych w rejonie Głowna. Dzięki bogatemu doświadczeniu doskonale przygotowujemy wykopy:

• wąskoprzestrzenne
• pod budowanie instalacji podziemnych
• pod hale produkcyjne
• pod magazyny
• szerokoprzestrzennych
• pod fundamenty
• oraz inne

Firma Urbanek świadczy usługi wynajmu maszyn budowlanych, oferując szeroką gamę wysokiej jakości sprzętu, w tym wywrotki, koparki i cysterny. Nasza nowoczesna flota posiada wykwalifikowanych operatorów. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do nawiązywania udanych partnerstw z różnymi firmami budowlanymi. Współpraca z renomowanymi organizacjami jest naszą cechą wyróżniającą. Nie wahaj się z nami skontaktować – nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt i zaplanować dogodny termin prac.

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

Oferujemy wynajem maszyn wraz z operatorem, takich jak: koparka gąsienicowa, koparko-ładowarka, koparka kołowa.

Posiadamy w ofercie najem wywrotek wraz z obsługą operatora. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i sprawdzeni fachowcy. 

Oferujemy wynajem wozideł z wykwalifikowanymi operatoram.

Nasze zestawy niskopodwoziowe mają zdolność do przewożenia sprzętu o masie do 28 ton, w tym kombajnów, ładowarek, dźwigów i innych podobnych maszyn ciężkich. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje do realizacji zadań transportowych.

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z TRADYCJAMI

Roboty Ziemne Urbanek to firma rodzinna, która od pokoleń kontynuuje swoje tradycje. Nasza specjalizacja to usługi ziemne oraz wynajem maszyn z operatorem w branży budowlanej. Podczas realizacji zamówień rygorystycznie przestrzegamy obowiązujących norm i regulacji oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Naszym celem jest: niezawodność i odpowiedzialność przy realizacji i zamówień.

Aby omówić szczegółową ofertę oraz zakres prac – prosimy o kontakt z naszym biurem.

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE URBANEK?

Bezpieczeństwo

Nasz zespół zapewnia przestrzeganie najnowszych przepisów i standardów budowlanych przy realizacji wszystkich zamówień.

Nowoczesny sprzęt

Nasza firma posiada najnowocześniejsze maszyny oraz zespół doświadczonych operatorów, którzy bez problemu poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającymi zamówieniami. Jesteśmy dumni z naszego wykwalifikowanego personelu.

Ponad 15 lat doświadczenia

Jesteśmy solidnie zaprawieni w pracach ziemnych, prowadzimy działalność od ponad 13 lat. Nasza rodzinna firma została założona w 1996 roku i jest nadal naszym głównym obszarem działania.

Pewny partner

Współpracuje z renomowanymi firmami z branży budowlanej, takimi jak między innymi SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A.

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH
W Głownie

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom