Roboty Ziemne URBANEK Kutno

Kompleksowe roboty ziemne i usługi operatorskie w Kutnie

Oferta robót ziemnych Urbanek obejmuje między innymi wykonanie wykopów, wyburzeń i rozbiórek, robót ziemnych, prac sezonowych oraz transportu.  Jesteśmy zaopatrzeni w zaawansowany technicznie park maszynowy. Współpracujemy m.in. z firmą SKANSKA, STRABAG, BUDIMEX.

 

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE ROBOTY ZIEMNE W KUTNIE

Roboty Ziemne URBANEK to firma realizująca szeroki zakres robót ziemnych. Realizuję zlecenia na terenie Kutna oraz woj. Łódzkiego. W naszej pracy korzystamy z różnych maszyn, takich jak np. wozidła Volvo, koparki czy wywrotki.
Specjalizujemy się w przygotowaniu wykopów:

• szerokoprzestrzennych,
• pod budowanie instalacji podziemnych.
• pod hale produkcyjne
• pod fundamenty,
• wąskoprzestrzennych,
• pod magazyny
• i inne.

Sprawdź naszą ofertę na stronie i zadzwoń, by nawiązać współpracę. 

Roboty Ziemne URBANEK – to również wypożyczalnia maszyn budowlanych. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy sprzęt budowlany w postaci: wywrotek, koparek, wozideł, polewaczek i innych. Oferujemy możliwość wynajęcia maszyny budowlanej wraz z pełną obsługą operatorską. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi – ich dobre recenzje to nasza wizytówka. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – dobierzemy sprzęt i ustalimy dogodny termin wynajmu.

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

Wykonujemy usługi koparką: przygotowanie placu budowy czy też wykopy, np. kanalizacyjno-wodociągowe. 

Do dyspozycji mamy możliwość wynajmu wywrotki z usługą operatorską. Nasi kierowcy wywrotek to grupa doświadczonych, wykwalifikowanych profesjonalistów.

Wozidło Volvo, które posiadamy w swojej ofercie to typ wozidła przegubowego. Oferujemy jego wynajem wraz z wykwalifikowanymi operatorami.

Nasze zestawy niskopodwoziowe są w stanie przewieźć sprzęt do 28 ton. Wozimy również kombajny, ładowarki i dźwigi, itp.. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia. 

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

Roboty Ziemne URBANEK to rodzinna firma od pokoleń, z tradycjami. W branży budowlanej działamy z zakresu robót ziemnych oraz usług wynajmu maszyn z operatorem. Wykonywane zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi oraz zasadami BHP. Realizujemy zlecenia sumiennie, rzetelnie. Dotrzymujemy terminów, dbamy o sprawne przeprowadzanie prac.

W celu omówienia zakresu robót oraz ich wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE URBANEK?

Pewny partner

Zaufali nam m.in. SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A oraz wielu innych. Mieliśmy przyjemność współpracować z najlepszymi firmami w branży budowlanej.

Ponad 10 lat dwoświaczenia

Posiadamy prawie 13 lat doświadczenia w pracy z robotami ziemnymi. Nasz fundament opiera się na rodzinnym biznesie, który miał swój początek w roku 1996.

Bezpieczeństwo

Wszystkie wykonywane zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie i nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą operatorów. Nie boimy się nawet najbardziej wymagających zleceń!

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH
W KUTNIE

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom