Roboty Ziemne
Łask

Kompleksowe roboty ziemne Łask i okolice

Roboty ziemne Łask – nasza firma od dłuższego czasu oferuje kompleksowe roboty ziemne na terenie Łasku i całego województwa łódzkiego. Dodatkowo zapewniamy wynajem maszyn wraz z operatorami. Ponadto niektóre z tych maszyn są wyposażone w najnowocześniejsze systemy sterowania 3D. Zaufali nam m.in.: STRABAG, SKANSKA, BUDIMEX. Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

ROBOTY ZIEMNE ŁASK - NASZA OFERTA:

WYKOPY ZIEMNE ŁASK

Świadczymy usługi robót ziemnych na terenie Łasku i okolic. Nasz rozbudowany park maszynowy składa się z różnorodnych maszyn budowlanych takich jak koparki, spycharki, równiarki, wozidła. Ponadto stale unowocześniamy nasze maszyny poprzez integrację systemów niwelacji 3D.

Przygotowujemy wykopy pod:

  • korytowanie dróg
  • budowę domów
  • fundamenty
  • instalacje wod.-kan., gaz, elektryczne i telefoniczne
  • stawy i duże oczka wodne
  • inne

Podejmujemy współpracę z osobami prywatnymi, firmami, jak i inwestorami realizującymi projekty publiczne. Zapoznaj się z nasza szeroką ofertą i zadzwoń, aby zapytać o szczegóły.

Zapewniamy kompleksową obsługę i wynajmujemy tylko najbardziej niezawodny sprzęt budowlany, taki jak koparki, wywrotki, spycharki itp. Nasz park maszynowy to zadbane maszyny najwyższej klasy, zapewniające maksymalną wydajność podczas pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – w celu doboru sprzętu i ustalenia terminu wynajmu.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych z obsługą operatorską Łask

W naszej ofercie posiadamy koparki gąsienicowe, kołowe oraz koparko-ładowarki. 

Wozidła doskonale radzą sobie w wymagających warunkach terenowych. 

Posiadamy w swojej ofercie wywrotki do obsługi budowy dróg i autostrad.

Posiadamy zestaw niskopodwoziowy do przewozu maszyn oraz wszystkie niezbędne zezwolenia do transportu. 

Poprzez naszą wypożyczalnię sprzętu budowlanego dostarczamy wysokiej klasy maszyny z zaawansowanymi systemami sterowania 3D. Ta innowacyjna technologia może sprawić, że realizowane projekty budowlane będą znacznie wydajniejsze, szybsze i dokładniejsze. System poziomowania 3D umożliwia precyzyjne i dokładne wykonanie zadania. Dane GPS są wykorzystywane przez maszynę do ustawiania i regulacji lemiesza podczas pracy. Skutkuje to wyższym poziomem dokładności i jakości pracy maszyny. Dzięki nowoczesnej technologii często nie ma potrzeby polegania na zewnętrznych geodetach w przypadku określonych warunków gruntowych. W niektórych przypadkach może to zaoszczędzić czas i pieniądze. Po dokładniejsze informacje dotyczące maszyn i systemów sterowania 3D – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – odpowiemy na pytania i dopasujemy najodpowiedniejszy sprzęt do Państwa potrzeb. 

Roboty Ziemne Urbanek – to rodzinna firma założona w 2008 roku, jednak początki działalności w branży sięgają 1996 r.

W naszej firmie na terenie Łaska i okolic dostępna jest wypożyczalnia sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatora. Zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia i unowocześniania naszego parku maszynowego, aby jak najlepiej służyć potrzebom klientów, którzy również czerpią korzyści z naszego zaangażowania w terminowość i terminowość wykonywanych prac.

Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy z wymaganą należytą starannością. 

Po szczegółowa ofertę i więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE URBANEK?

Doświadczenie

Ponad 25 lat wykonujemy i prowadzimy roboty ziemne dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Nasz fundament opiera się na rodzinnym biznesie połączonym z pasją.

Jakość

Wykonywane zlecanie są realizowane za pomocą nowoczesnego sprzętu oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.

Niezawodność

Współpracowaliśmy już z takimi firmami jak SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A oraz wielu innymi.

Technologia

Maszyny, którymi dysponujemy to wysokowydajny sprzęt wyposażony w najnowsze technologie a nasza kadra to zespół doświadczonych operatorów z odpowiednimi kwalifikacjami.

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH W ŁASKU I OKOLICACH

PRACE ZIEMNE ŁASK - OPINIE O FIRMIE

Bartosz Chyciński
Bartosz ChycińskiGoogle.com
Czytaj więcej
Firma jak najbardziej godna polecenia! Załoga nadzwyczaj pracowita, rzetelna i profesjonalna. Chętnie służą doradztwem technicznym, a jednocześnie są otwarci na nasze sugestie wielkie podziękowania dla pana Tomasza i reszty ekipy za pełen profesjonalizm 👍👍👍👊👊👊
Lucek EZG
Lucek EZGGoogle.com
Czytaj więcej
Zdecydowany pozytyw!!! Począwszy od samego kontaktu, aż do realizacji. Terminowo, punktualnie i w rozsądnych pieniądzach, zarówno prace ziemne jak transport ziemi został wykonany perfekcyjnie. Mega fachowcy w swojej dziedzinie wiedzący jakiego sprzętu użyć aby prace przebiegły szybko i sprawnie. Na pewno do nich wrócę i będę polecał, bo warto 😉
R1 ERjedynka
R1 ERjedynkaGoogle.com
Czytaj więcej
Bardzo rzetelna Firma. Profesjonalne podejście do Zamawiajacego, fachowość, szybkość oraz dokładność wykonania powierzonego zadania. Serdecznie polecam. Roboty ziemne są Ich pasją.
Kamil Łaski
Kamil ŁaskiGoogle.com
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm przy wykonywanej pracy . Zawsze na czas i w 100% fachowo wykonana praca. Jestem mega zadowolony i jeszcze nie raz skorzystam z Uslug. Polecam !!!
Karolina Chruściel
Karolina ChruścielGoogle.com
Czytaj więcej
Firma ma bardzo dobre podejście do klienta. Cały proces budowlany przebiegał bardzo sprawnie. Zlecone prace zostały wykonane solidnie i terminowo.
Kuba Kołodziejczak
Kuba KołodziejczakGoogle.com
Czytaj więcej
Profesjonalne podejście do klienta i dotrzymywanie terminów. Polecam.
Natalia Wiśniewska
Natalia WiśniewskaGoogle.com
Czytaj więcej
Bardzo solidna firma, ktora zna sie na swojej pracy. Goraco POLECAM !!
Andrzej Bachorczyk
Andrzej BachorczykGoogle.com
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm terminowo robota super zrobiona. Polecam firmę mega robota
Poprzedni
Następny

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom