Roboty Ziemne Łowicz

Kompleksowe roboty ziemne Łowicz i okolice

Roboty ziemne Łowicz – w swojej ofercie posiadamy kompleksowe usługi z zakresu robót ziemnych oraz wynajem maszyn budowlanych wraz z obsługą operatorską. Posiadamy maszyny wyposażone w systemy sterowania 3D.  Zaufali nam m.in.: STRABAG, SKANSKA, BUDIMEX. Dołącz do grona naszych Klientów!

ROBOTY ZIEMNE ŁOWICZ - OFERUJEMY:

Wykonywanie wykopów to jedna z najczęściej wykonywanych usług w pracach ziemnych. Podejmujemy się i realizujemy zlecenia na terenie Łowicza i okolic oraz całego woj. łódzkiego. W naszym parku maszynowym znajdują się takie maszyny jak: wozidła, koparki, wywrotki, równiarki.
Przygotowujemy wykopy pod:

  • korytowanie dróg
  • budowę domów
  • fundamenty
  • instalacje wod.-kan., gaz., elektryczne i telefoniczne
  • stawy i duże oczka wodne
  • inne

Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi, firmami jak i inwestorami realizującymi projekty publiczne. Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń, aby zapytać o szczegóły.

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu budowlanego najwyższej klasy. Wszystkie nasze maszyny wypożyczamy tylko i wyłącznie z pełną obsługą operatorską. Wśród naszych maszyn możemy wymienić: koparki, wywrotki, spycharki, wozidła i inne.  Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – w celu doboru sprzętu i ustalenia terminu wynajmu.

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

W naszej ofercie posiadamy koparki gąsienicowe, kołowe oraz koparko-ładowarki. 

wozdiła Łódź, łódzkie - Roboty Ziemne Urbanek

Specjalistyczne wozidła świetnie radzą sobie w wymagających warunkach terenowych. 

Posiadamy w swojej ofercie wywrotki do obsługi budowy dróg i autostrad.

Posiadamy zestaw niskopodwoziowy do przewozu maszyn oraz wszystkie niezbędne zezwolenia do transportu. 

W naszej ofercie posiadamy także nowoczesne maszyny wyposażone w zaawansowane systemy sterowania 3D. Usprawniają one znacznie realizację precyzyjnych i skomplikowanych robót ziemnych. Przy użyciu systemu automatycznej niwelacji maszyna sama kontroluje wysokość i położenie lemiesza na podstawie danych GPS otrzymywanych w locie. Dzięki temu można uzyskać precyzyjne wyrównanie terenu już w pierwszych przejazdach. Przekłada się to na brak konieczności korzystania z usług geodety i przyspiesza tempo wykonywanych robót budowlanych. Po więcej informacji na temat systemów sterowania 3D – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – odpowiemy na pytania i dobierzemy najbardziej odpowiedni sprzęt do Państwa potrzeb. 

Roboty Ziemne Urbanek – to rodzinna firma założona w 2008 roku, jednak jej początki sięgają 1996 r. Oferujemy wynajem sprzętu budowlanego na terenie Łowicza i okolic. Ciągle rozwijamy nasz park maszynowy wyposażając go w najnowsze technologie. Terminowość i dbałość o sprawne przeprowadzanie prac to nasze atuty. Do realizacji zlecenia podchodzimy z należytą starannością. 

Po szczegółowa ofertę i więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE URBANEK?

Doświadczenie

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w pracy z robotami ziemnymi. Nasz fundament opiera się na rodzinnym biznesie połączonym z pasją.

Jakość

Wykonywane zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.

Niezawodność

Współpracowaliśmy już z takimi firmami jak SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A oraz wielu innymi.

Technologia

Nowoczesny i zaawansowany sprzęt to to co nas wyróżnia. Nasza kadra to wysoce wykwalifikowany zespół operatorów.

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH
W ŁOWICZU

PRACE ZIEMNE ŁOWICZ - OPINIE

Bartosz Chyciński
Bartosz ChycińskiGoogle.com
Czytaj więcej
Firma jak najbardziej godna polecenia! Załoga nadzwyczaj pracowita, rzetelna i profesjonalna. Chętnie służą doradztwem technicznym, a jednocześnie są otwarci na nasze sugestie wielkie podziękowania dla pana Tomasza i reszty ekipy za pełen profesjonalizm 👍👍👍👊👊👊
Lucek EZG
Lucek EZGGoogle.com
Czytaj więcej
Zdecydowany pozytyw!!! Począwszy od samego kontaktu, aż do realizacji. Terminowo, punktualnie i w rozsądnych pieniądzach, zarówno prace ziemne jak transport ziemi został wykonany perfekcyjnie. Mega fachowcy w swojej dziedzinie wiedzący jakiego sprzętu użyć aby prace przebiegły szybko i sprawnie. Na pewno do nich wrócę i będę polecał, bo warto 😉
R1 ERjedynka
R1 ERjedynkaGoogle.com
Czytaj więcej
Bardzo rzetelna Firma. Profesjonalne podejście do Zamawiajacego, fachowość, szybkość oraz dokładność wykonania powierzonego zadania. Serdecznie polecam. Roboty ziemne są Ich pasją.
Kamil Łaski
Kamil ŁaskiGoogle.com
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm przy wykonywanej pracy . Zawsze na czas i w 100% fachowo wykonana praca. Jestem mega zadowolony i jeszcze nie raz skorzystam z Uslug. Polecam !!!
Karolina Chruściel
Karolina ChruścielGoogle.com
Czytaj więcej
Firma ma bardzo dobre podejście do klienta. Cały proces budowlany przebiegał bardzo sprawnie. Zlecone prace zostały wykonane solidnie i terminowo.
Kuba Kołodziejczak
Kuba KołodziejczakGoogle.com
Czytaj więcej
Profesjonalne podejście do klienta i dotrzymywanie terminów. Polecam.
Natalia Wiśniewska
Natalia WiśniewskaGoogle.com
Czytaj więcej
Bardzo solidna firma, ktora zna sie na swojej pracy. Goraco POLECAM !!
Andrzej Bachorczyk
Andrzej BachorczykGoogle.com
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm terminowo robota super zrobiona. Polecam firmę mega robota
Poprzedni
Następny

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom