Roboty Ziemne Opoczno

Kompleksowe roboty ziemne Opoczno i okolice

Roboty ziemne Opoczno – oferujemy kompleksowe prowadzenie robót ziemnych oraz wynajem maszyn budowlanych wraz z obsługą operatorską, również wyposażone w systemy niwelacji 3D. Zaufali nam m.in.: STRABAG, SKANSKA, BUDIMEX. Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

ROBOTY ZIEMNE OPOCZNO - OFERUJEMY:

WYKOPY ZIEMNE​ OPOCZNO

Roboty ziemne Radomsko 1

Podejmujemy się i realizujemy zlecenia na terenie Opoczna i okolic. W naszym parku maszynowym znajdują się takie maszyny jak: wozidła, koparki, wywrotki, równiarki. Wiele z naszych nowych sprzętów wyposażonych jest w system sterowania 3D.

Przygotowujemy wykopy pod:

  • korytowanie dróg
  • budowę domów
  • fundamenty
  • instalacje wod.-kan., gaz, elektryczne i telefoniczne
  • stawy i duże oczka wodne
  • inne

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, firmami jak i inwestorami realizującymi projekty publiczne. Zapoznaj się z nasza szeroką ofertą i zadzwoń, aby zapytać o szczegóły.

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu budowlanego najwyższej klasy. Nasze maszyny wypożyczamy tylko i wyłącznie z pełną obsługą operatorską. Wśród naszych maszyn znajdują się: koparki, wywrotki, spycharki, wozidła i inne. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – w celu doboru sprzętu i ustalenia terminu wynajmu.

W naszej ofercie posiadamy koparki gąsienicowe, kołowe oraz koparko-ładowarki. 

Wozidła doskonale radzą sobie w wymagających warunkach terenowych. 

Posiadamy w swojej ofercie wywrotki do obsługi budowy dróg i autostrad.

Posiadamy zestaw niskopodwoziowy do przewozu maszyn oraz wszystkie niezbędne zezwolenia do transportu. 

Nasza rozbudowana oferta obejmuje także wynajem nowoczesnych maszyn wyposażonych w zaawansowane systemy sterowania 3D. Usprawniają one znacznie realizację precyzyjnych i skomplikowanych robót ziemnych. Maszyna sama ustawia wysokość i położenie lemiesza na podstawie danych GPS otrzymywanych w trakcie wykonywania prac. Dzięki temu można uzyskać precyzyjne wyrównanie terenu już w pierwszych przejazdach. Przekłada się to także na możliwość rezygnacji z usług geodety co przyspiesza tempo wykonywanych robót budowlanych. Po więcej informacji na temat systemów sterowania 3D – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – odpowiemy na pytania i dobierzemy najbardziej odpowiedni sprzęt do Państwa potrzeb. 

Roboty Ziemne Urbanek – to rodzinna firma założona w 2008 roku, jednak jej początki sięgają już 1996 r. Oferujemy wynajem sprzętu budowlanego z obsługą operatorską na terenie Opoczna i okolic. Ciągle rozwijamy nasz park maszynowy wyposażając go w coraz to nowsze technologie. Do naszych zalet warto dopisać terminowość i realizację robót zgodnie z planem. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością. 

Po szczegółowa ofertę i więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE URBANEK?

Doświadczenie

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z robotami ziemnymi. Nasz fundament opiera się na rodzinnym biznesie połączonym z pasją.

Jakość

Wykonywane zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.

Niezawodność

Współpracowaliśmy już z takimi firmami jak SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A oraz wielu innymi.

Technologia

Nowoczesny i zaawansowany sprzęt to to co nas wyróżnia. Nasza kadra to wysoce wykwalifikowany zespół operatorów.

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH W OPOCZNIE I OKOLICACH

PRACE ZIEMNE OPOCZNO - OPINIE O FIRMIE

Bartosz Chyciński
Bartosz ChycińskiGoogle.com
Czytaj więcej
Firma jak najbardziej godna polecenia! Załoga nadzwyczaj pracowita, rzetelna i profesjonalna. Chętnie służą doradztwem technicznym, a jednocześnie są otwarci na nasze sugestie wielkie podziękowania dla pana Tomasza i reszty ekipy za pełen profesjonalizm 👍👍👍👊👊👊
Lucek EZG
Lucek EZGGoogle.com
Czytaj więcej
Zdecydowany pozytyw!!! Począwszy od samego kontaktu, aż do realizacji. Terminowo, punktualnie i w rozsądnych pieniądzach, zarówno prace ziemne jak transport ziemi został wykonany perfekcyjnie. Mega fachowcy w swojej dziedzinie wiedzący jakiego sprzętu użyć aby prace przebiegły szybko i sprawnie. Na pewno do nich wrócę i będę polecał, bo warto 😉
R1 ERjedynka
R1 ERjedynkaGoogle.com
Czytaj więcej
Bardzo rzetelna Firma. Profesjonalne podejście do Zamawiajacego, fachowość, szybkość oraz dokładność wykonania powierzonego zadania. Serdecznie polecam. Roboty ziemne są Ich pasją.
Kamil Łaski
Kamil ŁaskiGoogle.com
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm przy wykonywanej pracy . Zawsze na czas i w 100% fachowo wykonana praca. Jestem mega zadowolony i jeszcze nie raz skorzystam z Uslug. Polecam !!!
Karolina Chruściel
Karolina ChruścielGoogle.com
Czytaj więcej
Firma ma bardzo dobre podejście do klienta. Cały proces budowlany przebiegał bardzo sprawnie. Zlecone prace zostały wykonane solidnie i terminowo.
Kuba Kołodziejczak
Kuba KołodziejczakGoogle.com
Czytaj więcej
Profesjonalne podejście do klienta i dotrzymywanie terminów. Polecam.
Natalia Wiśniewska
Natalia WiśniewskaGoogle.com
Czytaj więcej
Bardzo solidna firma, ktora zna sie na swojej pracy. Goraco POLECAM !!
Andrzej Bachorczyk
Andrzej BachorczykGoogle.com
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm terminowo robota super zrobiona. Polecam firmę mega robota
Poprzedni
Następny

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom