Roboty Ziemne URBANEK Pabianice

Kompleksowe roboty ziemne oraz wynajem maszyn wraz z usługą operatorską w Pabianicach

Roboty Ziemne Urbanek oferują między innymi wykonanie wykopów, wyburzeń i rozbiórek, robót ziemnych, prac sezonowych, transportu oraz wynajem maszyn. Współpracujemy z takimi firmami jak: SKANSKA, STRABAG, BUDIMEX.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE ROBOTY ZIEMNE W PABIANICACH

Wykopy ziemne – to jedna z podstawowych usług wykonywanych przez naszą firmę. Realizujemy pełny zakres prac z dziedziny wykopów i robót ziemnych. Wykonujemy wykopy pod instalacje, fundamenty, hale produkcyjne, magazyny i wiele innych. Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu wykopów zarówno szerokoprzestrzennych, jak i wąskoprzestrzennych.

Sprawdź naszą ofertę na stronie i zadzwoń, by nawiązać współpracę. 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również wypożyczalnia maszyn budowlanych. Mamy wysokiej klasy sprzęt budowlany w postaci: wywrotek, koparek, wozideł, polewaczek i innych. Istnieje możliwość Oferujemy wynajęcia maszyny budowlanej wraz z pełną obsługą operatorską. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – dobierzemy sprzęt i ustalimy dogodny termin wynajmu.

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

Usługi koparką obejmują: wykonywanie wykopów, korytowanie, drenaże do odwadniania terenów, niwelowanie terenu i wiele innych.

 

Nasze wywrotki, które należą do pojazdów samowyładowawczych, Do dyspozycji mamy możliwość wynajmu wywrotki z usługą operatorską.

Wozidło Volvo, które posiadamy w swojej ofercie to typ wozidła przegubowego. Oferujemy jego wynajem wraz z wykwalifikowanymi operatorami.

Do dyspozycji oddajemy kilka zestawów niskopodwoziowych różnego typu. Nasze zestawy niskopodwoziowe są w stanie przewieźć sprzęt do 28 ton.

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

Roboty Ziemne Urbanek to firma z rodzinnymi tradycjami. Działamy w branży budowlanej już od wielu lat. Wykonywane zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami budowlanymi oraz zasadami BHP. Terminowość i sprawne przeprowadzenie prac to nasza domena

W celu omówienia zakresu robót oraz ich wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE URBANEK?

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w pracy z robotami ziemnymi. Nasz fundament opiera się na rodzinnym biznesie.

Zaufanie

Współpracujemy z najlepszymi. Zaufały nam takie firmy jak: SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A oraz wielu innych.

Nowoczesny sprzęt

Nie boimy się nawet najbardziej wymagających zleceń! Dysponujemy zaawansowanym technologicznie i nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą operatorów.

Bezpieczeństwo

Zależy nam, by relacja z klientem była klarowna i przebiegała bez zastrzeżeń. Wszystkie wykonywane zlecanie są zawsze realizowane indywidulanie.

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH
W PABIANICACH

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom