Roboty Ziemne Radomsko

Roboty ziemne Radomsko - firma Roboty Ziemne URBANEK oferuje szeroki zakres usługi robót ziemnych, usług operatorskich oraz wynajem sprzętu w Radomsku oraz całym woj. łódzkim

Firma Roboty ziemne Urbanek oferuje między innymi: wykonywanie wszelkich robót ziemnych, wykopów, wyburzeń i rozbiórek, prac sezonowych oraz transportu. Nasza firma zaopatrzona w zaawansowany park maszynowy. Współpracujemy z takimi firmami jak: STRABAG, SKANSKA, BUDIMEX.

ROBOTY ZIEMNE RADOMSKO - OFERUJE:

Jedną z usług jakie oferujemy to wykonywanie wykopów. Podejmujemy się i realizujemy zlecenia na terenie Radomska i woj. łódzkiego. W codziennej pracy używamy różnych maszyn, należą do nich: wozidła Volvo, koparki, wywrotki.
Specjalizujemy się w przygotowaniu wykopów pod:

  • korytowanie dróg
  • budowę domu
  • fundamenty
  • instalacje wod.-kan., gaz., elektryczne i telefoniczne
  • stawy i duże oczka wodne
  • inne

Realizujemy wszystkie rodzaje robót ziemnych zarówno jeśli chodzi o duże inwestycje, jak i małe. Sprawdź naszą ofertę na stronie i zadzwoń, by nawiązać współpracę.

Naszym Klientom oferujemy najwyższej klasy sprzęt do robót budowlanych i nie tylko. Należą do nich koparki, wywrotki, polewaczki, wozidła, inne. Wszystkie maszyny wypożyczamy zawsze z pełną obsługą operatorską. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – doradzimy sprzęt i ustalimy dogodny termin wynajmu.

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

W Roboty Ziemne Urbanek dysponujemy kilkoma zestawami koparek: gąsienicowych, kołowych oraz koparko-ładowarki. 

Wozidła Volvo świetnie radzą sobie w trudnych i wymagających terenach. Oferujemy jego wynajem wraz z wykwalifikowanymi operatorami.

Świadczymy usługi wynajmu wywrotek oraz pełnej obsługi na terenie Radomska i okolic.

W naszej ofercie dysponujemy zestawem niskopodwoziowym. Zachowujemy wszelką ostrożność w trakcie załadunku oraz przewożenia towaru. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia. 

W naszej ofercie znajdą Państwo zaawansowane technologicznie – czyli systemy sterowania maszynami 3D. Ułatwiają one realizację skomplikowanych robót ziemnych i przygotowanie placu budowy. Dzięki nim operator może samodzielnie kontrolować swoją pracę. Poza funkcjami systemu 2D, system 3D pozwala operatorowi kontrolować krawędzie projektowe i powierzchnię bez konieczności ingerencji geodety i stosowania palików i linek tyczonych przez niego. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów sterowania 3D – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – odpowiemy na pytania i dobierzemy najbardziej odpowiedni sprzęt do Państwa potrzeb. 

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

Roboty Ziemne Urbanek – to rodzinna firma założona w 2008 roku, jednak jej początki sięgają 1996 r. Oferuje wynajem sprzętu budowlanego na terenie Radomska oraz okolic. Jesteśmy bardzo ambitną firmą, która ciągle się rozwija i powiększa swój asortyment. Dotrzymujemy terminów, dbamy o sprawne przeprowadzanie prac. Zlecenia realizujemy rzetelnie i sumiennie. 

W celu omówienia współpracy i terminów prac zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE URBANEK?

Ponad 15-letnie doświadczenie

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w pracy z robotami ziemnymi. Nasz fundament opiera się na rodzinnym biznesie połączonym z pasją.

Rzetelność pracy

Wykonywane zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.

Niezawodny partner

Mieliśmy przyjemność współpracować z najlepszymi firmami w branży budowlanej. Zaufali nam m.in. SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A oraz wielu innych.

Nowoczesny sprzęt

Nowoczesny i zaawansowany sprzęt to to co nas wyróżnia. Nasza kadra to wysoce wykwalifikowany zespół operatorów. Nie boimy się nawet najbardziej wymagających zleceń!

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH
W RADOMSKU

PRACE ZIEMNE RADOMSKO - OPINIE

Bartosz Chyciński
Bartosz ChycińskiGoogle.com
Czytaj więcej
Firma jak najbardziej godna polecenia! Załoga nadzwyczaj pracowita, rzetelna i profesjonalna. Chętnie służą doradztwem technicznym, a jednocześnie są otwarci na nasze sugestie wielkie podziękowania dla pana Tomasza i reszty ekipy za pełen profesjonalizm 👍👍👍👊👊👊
Lucek EZG
Lucek EZGGoogle.com
Czytaj więcej
Zdecydowany pozytyw!!! Począwszy od samego kontaktu, aż do realizacji. Terminowo, punktualnie i w rozsądnych pieniądzach, zarówno prace ziemne jak transport ziemi został wykonany perfekcyjnie. Mega fachowcy w swojej dziedzinie wiedzący jakiego sprzętu użyć aby prace przebiegły szybko i sprawnie. Na pewno do nich wrócę i będę polecał, bo warto 😉
R1 ERjedynka
R1 ERjedynkaGoogle.com
Czytaj więcej
Bardzo rzetelna Firma. Profesjonalne podejście do Zamawiajacego, fachowość, szybkość oraz dokładność wykonania powierzonego zadania. Serdecznie polecam. Roboty ziemne są Ich pasją.
Kamil Łaski
Kamil ŁaskiGoogle.com
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm przy wykonywanej pracy . Zawsze na czas i w 100% fachowo wykonana praca. Jestem mega zadowolony i jeszcze nie raz skorzystam z Uslug. Polecam !!!
Karolina Chruściel
Karolina ChruścielGoogle.com
Czytaj więcej
Firma ma bardzo dobre podejście do klienta. Cały proces budowlany przebiegał bardzo sprawnie. Zlecone prace zostały wykonane solidnie i terminowo.
Kuba Kołodziejczak
Kuba KołodziejczakGoogle.com
Czytaj więcej
Profesjonalne podejście do klienta i dotrzymywanie terminów. Polecam.
Natalia Wiśniewska
Natalia WiśniewskaGoogle.com
Czytaj więcej
Bardzo solidna firma, ktora zna sie na swojej pracy. Goraco POLECAM !!
Andrzej Bachorczyk
Andrzej BachorczykGoogle.com
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm terminowo robota super zrobiona. Polecam firmę mega robota
Poprzedni
Następny

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom