Roboty Ziemne Rawa Mazowiecka

Roboty ziemne Rawa Mazowiecka - jako firma Roboty Ziemne Urbanek oferujemy Państwu wykonywanie różnego rodzaju robót ziemnych, a także usługi operatorskie i wynajem sprzętu w Rawie Mazowieckiej i całym woj. łódzkim.

W ramach oferty robót ziemnych w Rawie Mazowieckiej oferujemy wykonywanie rozbiórek i wyburzeń, wykopów, prac sezonowych, innych robót ziemnych i transportu. Mamy w posiadaniu zaawansowany technologiczne park maszynowy. Nawiązujemy współprace z takimi firmami, jak BUDIMEX, SKANSKA czy STRABAG.

Roboty ziemne Rawa Mazowiecka - oferta:

Już od 2008 roku nasza firma Roboty Ziemne Urbanek świadczy kompleksowe usługi z zakresu robót ziemnych na terenie woj. łódzkiego. Podczas codziennej pracy wykorzystujemy maszyny, które znajdują się w naszym parku maszynowym, takie jak wozidła Volvo, wywrotki i koparki. Realizujemy wszystkie rodzaje robót ziemnych zarówno jeśli chodzi o duże inwestycje, jak i małe.

Jesteśmy specjalistami w wykopach ziemnych szeroko- i wąskoprzestrzennych, pod fundamenty, magazyny, hale produkcyjne, budowanie instalacji podziemnych i inne. 

Dowiedz się więcej i sprawdź naszą ofertę na stronie.

Roboty ziemne Rawa Mazowiecka Urbanek oferuje też wypożyczalnię maszyn budowlanych. Posiadamy jedynie wysokiej jakości sprzęt budowlany (polewaczki, wozidła, koparki, wywrotki i inne). W ofercie jest też możliwość wynajęcia maszyny wraz z profesjonalną obsługą operatorską. Współpracujemy z licznymi firmami budowlanymi i dbamy o zadowolenie naszych partnerów biznesowych. 

Zapraszamy do kontaktu z nami żeby poznać więcej szczegółów, dobrać odpowiedni sprzęt i/lub ustalić termin wynajmu.

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

Dysponujemy kilkoma rodzajami koparek różnego typu, jak np. koparka gąsienicowa, kołowa czy koparko-ładowarka, a także kompletem zezwoleń na przewóz ładunków ponadgabarytowych.

Wozidła od Volvo, które wynajmujemy w Rawie Mazowieckiej i woj. łódzkim są niezawodne. Oferujemy pomoc uprawnionego i doświadczonego operatora. 

Oferujemy usługę transportu niskopodwoziowego aż do 28 ton. Bezpiecznie transportujemy towary ponadgabarytowe, w tym kombajny, dźwigi itd.

Oferujemy wynajęcie wywrotki z pełną obsługą operatorską. Nasi kierowcy wywrotek są doświadczeni, profesjonalni i posiadają wszelkie uprawnienia do pracy.

Nieustannie się rozwijamy i jako naszą najnowszą usługę oferujemy systemy sterowania maszynami 3D. To całkowicie nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia efektywne zarządzanie wszystkimi połączonymi projektami budowlanymi oraz maszynami, a także pozwala na wymianę danych w czasie rzeczywistym. 

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania więcej szczegółów o tym innowacyjnym systemie. Zadzwoń +48 661 257 444.

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
- RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

Rodzinna firma Roboty Ziemne Urbanek istnieje od pokoleń i cechuje się tradycjami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Szczególny nacisk jest tu tsawiany na nieustnny rozwój oferty i możliwości, dlatego częssto ponoszone są kolejne inwestycje w sprzęt i wiedzę. Terminowo wykonuje się tu zlecenia, zgodnie z obowiązującymi normami i bardzo dokładnie. To rzetelna i sumienna firma, której warto polecić wykonanie zleceń w ramach inwestycji budowlanych. 

Zapraszamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej na tematy wykonywanych prac, terminów i cen.

Współpracuj z firmą ROBOTY ZIEMNE URBANEK

Bezpieczeństwo

Wszystkie zlecenia wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.

Nowoczesny sprzęt

Posiadamy nowoczesny park maszynowy i zaawansowany sprzęt. Dzięki nim jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające inwestycje budowlane.

Pewny partner

Zaufali nam m.in. SKANSKA S.A, Budimex S.A., STRABAG SP. z o.o., Unidro S.A i wiele innych firm. Mieliśmy przyjemność współpracować z najlepszymi firmami w branży budowlanej.

Ponad 10 lat doświadczenia

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w oferowaniu usług z zakresu robót ziemnych. Nasz fundament opiera się na rodzinnym biznesie, który miał swój początek w roku 1996.

Najnowsze realizacje robót ziemnych
w Rawie Mazowieckiej

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom