Roboty Ziemne Sieradz

Firma Roboty Ziemne Urbanek oferuje szeroki zakres robót ziemnych, usług operatorskich oraz wynajem sprzętu w Sieradzu i całym woj. łódzkim

Oferta robót ziemnych w Sieradzu zawiera takie usługi, jak wykonanie wykopów, rozbiórek i wyburzeń, prac sezonowych, robót ziemnych oraz transportu. Posiadamy zaawansowany technologiczne park maszynowy. Współpracujemy z takimi firmami, jak SKANSKA, STRABAG, BUDIMEX.

ROBOTY ZIEMNE W SIERADZU - OFERTA:

Nasza firma Roboty Ziemne Urbanek realizuje szeroki zakres robót ziemnych na terenie Sieradza, Łodzi i całego województwa łódzkiego. Na co dzień w pracy korzystamy z różnego rodzaju maszyn, jak np. wozidła Volvo, wywrotki i koparki. Specjalizujemy się w wykopach ziemnych:

• szerokoprzestrzennych,
• wąskoprzestrzennych,
• pod hale produkcyjne
• pod budowanie instalacji podziemnych.
• pod fundamenty,
• pod magazyny
• i inne.

Sprawdź naszą szczegółową ofertę na stronie i zadzwoń, by nawiązać współpracę. 

Roboty ziemne Sieradz Urbanek to także wypożyczalnia maszyn budowlanych. Oferujemy Państwu wysokiej jakości sprzęt budowlany, a w tym koparki, wywrotki, wozidła, polewaczki i inne. Istnieje też możliwość wynajęcia maszyny budowlanej z profesjonalną obsługą operatorską. Nawiązujemy współpracę z licznymi firmami budowlanymi, a ich zadowolenie ze współpracy jest naszą wizytówką. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu poznania więcej szczegółów, dobrania sprzętu i/lub ustalenia terminu wynajmu.

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

Dysponujemy kilkoma zestawami niskopodwoziowych koparek różnego typu, jak również kompletem koniecznych zezwoleń na przewóz ładunków ponadgabarytowych.

Oferujemy wynajęcie wywrotki z pełną obsługą operatorską. Nasi kierowcy wywrotek są doświadczeni, profesjonalni i posiadają wszelkie uprawnienia do pracy.

Wozidła Volvo, które oferujemy na wynajem w woj. łódzkim to typ wozidła przegubowego. Wynająć maszynę można z obsługą operatora.

Nasze niskopodwoziowe maszyny mają możliwość przewożenia ładunku aż do 28 ton. Transportujemy też kombajny, dźwigi, ładowarki itp. 

Jedną z naszych najnowszych usług w ofercie są systemy sterowania maszynami 3D. To nowoczesne rozwiązanie pozwala sprawnie zarządzać wszystkimi połączonymi projektami budowlanymi i maszynami, a także wymieniać dane związane z pracą w czasie rzeczywistym. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym nowoczesnym, ale intuicyjnym i uniwersalnym systemie, zadzwoń +48 661 257 444.

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
- RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

Firma Roboty Ziemne Urbanek istnieje od pokoleń i jest rodzinną firmą z tradycjami. Tu liczy się doświadczenie i wysoka jakość usług, dlatego nieustannie ponoszone są nowe inwestycje w rozwój i nowoczesne maszyny. Zlecenia i realizacje wykonywane są zawsze zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami budowlanymi, a także z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. W naszej firmie rzetelnie podchodzimy do kolejnych zleceń, wykonujemy je terminowo i profesjonalnie. 

W celu omówienia zakresu robót oraz ich wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE URBANEK?

Bezpieczeństwo

Wszystkie zlecenia wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.

Nowoczesny sprzęt

Posiadamy nowoczesny park maszynowy i zaawansowany sprzęt. Dzięki nim jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające inwestycje budowlane.

Pewny partner

Zaufali nam m.in. SKANSKA S.A, Budimex S.A., STRABAG SP. z o.o., Unidro S.A i wiele innych firm. Mieliśmy przyjemność współpracować z najlepszymi firmami w branży budowlanej.

Ponad 10 lat dwoświaczenia

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w oferowaniu usług z zakresu robót ziemnych. Nasz fundament opiera się na rodzinnym biznesie, który miał swój początek w roku 1996.

Najnowsze realizacje robót ziemnych
w Sieradzu

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom