Skierniewice Roboty Ziemne URBANEK

Szeroki zakres usługi robót ziemnych, usług operatorskich oraz wynajem sprzętu w Skierniewicach i woj. łódzkim

Oferta robót ziemnych Urbanek obejmuje między innymi wykonywanie wykopów, wyburzeń i rozbiórek, robót ziemnych, prac sezonowych oraz transportu.  Nasza firma zaopatrzona w zaawansowany park maszynowy. Nawiązaliśmy współpracę z takimi firmami jak: STRABAG, SKANSKA,  BUDIMEX.

ROBOTY ZIEMNE W SKIERNIEWICACH OFERUJĄ

Roboty Ziemne Urbanek to firma realizująca szeroki zakres robót ziemnych. Jednym z nich jest wykonywanie wykopów. Przyjmujemy i realizujemy zlecenia na terenie Skierniewic oraz woj. Łódzkiego. W naszej codziennej pracy korzystamy z różnych maszyn, takich jak np. koparki, wozidła Volvo, czy wywrotki.

Jedną z naszych specjalizacji jest przygotowanie wykopów:

  • przygotowanie placu pod budowę
  • wykopy pod fundamenty, budynki, garaże
  • wykopy pod studnie, szamba ekologiczne
  • wykopy pod instalacje wod.-kan., gaz., elektryczne i telefoniczne
  • wyburzenia obiektów budowlanych
  • budowa stawów
  • budowa kanalizacji
  • kopanie rowów melioracyjnych
  • i wiele innych

Sprawdź naszą ofertę na stronie i zadzwoń, by nawiązać współpracę. 

Roboty ziemne Urbanek to nie tylko szeroko pojęte roboty ziemne. Naszym Klientom oferujemy najwyższej klasy sprzęt do robót budowlanych i nie tylko. Należą do nich koparki, wywrotki, polewaczki, wozidła, inne. W zależności od Państwa preferencji i potrzeb, istnieje możliwość wynajęcia maszyny z pełną obsługą operatorską. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – doradzimy sprzęt i ustalimy dogodny termin wynajmu.

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

Do Państwa dyspozycji mamy kilka zestawów koparek: gąsienicowych, kołowych oraz koparko-ładowarki. Możliwość wynajmu z obsługa operatorską.

Świadczymy usługi wynajmu wywrotek oraz pełnej obsługi na terenie Skierniewic oraz województwa łódzkiego.

W naszym parku maszynowym – do Państwa dyspozycji posiadamy wozidło budowlane Volvo Oferujemy jego wynajem wraz z wykwalifikowanymi operatorami.

W naszej ofercie dysponujemy zestawem niskopodwoziowym. Zachowujemy wszelką ostrożność w trakcie załadunku oraz przewożenia towaru. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia. 

Roboty Ziemne Urbanek oferują również wynajem maszyn wyposażonych w zaawansowane systemy sterowania 3D. Systemy takie służą do monitorowania przebiegu prac oraz dokładność ich wykonywania. W czasie wykonywania prac, operator może nadzorować jakość ich wykonywania przez maszyny i w zależności od potrzeb korygować ustawienia sprzętów po to, aby uzyskać idealne wartości zgodnie z projektem. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów sterowania 3D – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – odpowiemy na pytania i dobierzemy najbardziej odpowiedni sprzęt do Państwa potrzeb. 

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

Roboty Ziemne Urbanek – to rodzinna firma założona w 2008 roku, jednak jej początki sięgają 1996 r. Oferuje wynajem sprzętu budowlanego na terenie Tomaszowa Mazowieckiego oraz województwa łódzkiego. Jesteśmy bardzo ambitną firmą, która ciągle się rozwija i powiększa swój asortyment. Dotrzymujemy terminów, dbamy o sprawne przeprowadzanie prac. Realizujemy zlecenia sumiennie, rzetelnie.

W celu omówienia współpracy i terminów prac zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE URBANEK?

Wieloletnie dwoświaczenia

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z robotami ziemnymi. Nasz fundament opiera się na rodzinnym biznesie połączonym z pasją.

Sprawdzony partner

Zaufali nam m.in. SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A oraz wielu innych. Mieliśmy przyjemność współpracować z najlepszymi firmami w branży budowlanej.

Gwarancja pracy

Wszystkie wykonywane zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy zaawansowanym i nowoczesnym parkiem maszynowym. Nasza kadra to wysoce wykwalifikowany zespół operatorów. Nie boimy się nawet najbardziej wymagających zleceń!

PRACE ZIEMNE SKIERNIEWICE - OPINIE

Bartosz Chyciński
Bartosz ChycińskiGoogle.com
Czytaj więcej
Firma jak najbardziej godna polecenia! Załoga nadzwyczaj pracowita, rzetelna i profesjonalna. Chętnie służą doradztwem technicznym, a jednocześnie są otwarci na nasze sugestie wielkie podziękowania dla pana Tomasza i reszty ekipy za pełen profesjonalizm 👍👍👍👊👊👊
Lucek EZG
Lucek EZGGoogle.com
Czytaj więcej
Zdecydowany pozytyw!!! Począwszy od samego kontaktu, aż do realizacji. Terminowo, punktualnie i w rozsądnych pieniądzach, zarówno prace ziemne jak transport ziemi został wykonany perfekcyjnie. Mega fachowcy w swojej dziedzinie wiedzący jakiego sprzętu użyć aby prace przebiegły szybko i sprawnie. Na pewno do nich wrócę i będę polecał, bo warto 😉
R1 ERjedynka
R1 ERjedynkaGoogle.com
Czytaj więcej
Bardzo rzetelna Firma. Profesjonalne podejście do Zamawiajacego, fachowość, szybkość oraz dokładność wykonania powierzonego zadania. Serdecznie polecam. Roboty ziemne są Ich pasją.
Kamil Łaski
Kamil ŁaskiGoogle.com
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm przy wykonywanej pracy . Zawsze na czas i w 100% fachowo wykonana praca. Jestem mega zadowolony i jeszcze nie raz skorzystam z Uslug. Polecam !!!
Karolina Chruściel
Karolina ChruścielGoogle.com
Czytaj więcej
Firma ma bardzo dobre podejście do klienta. Cały proces budowlany przebiegał bardzo sprawnie. Zlecone prace zostały wykonane solidnie i terminowo.
Poprzedni
Następny

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH
W SKIERNIEWICACH

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom