Roboty Ziemne Stryków URBANEK

Kompleksowe roboty ziemne i usługi operatorskie w Strykowie

W ramach naszych usług zapewniamy wykopy, roboty ziemne, prace sezonowe oraz transport. Dysponujemy  bardzo zaawansowanym technicznie parkiem maszynowym. Współpracujemy m.in. z firmą SKANSKA, STRABAG, BUDIMEX.

 

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE ROBOTY ZIEMNE W STRYKOWIE

Firma Urbanek wykonuje szeroki zakres prac ziemnych. Realizujemy zamówienia w rejonie Strykowa i okolic. W naszej pracy korzystamy z różnych maszyn, takich jak wywrotki, koparki, wozidła. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wykopów:

• szerokoprzestrzennych,
• pod budowanie instalacji podziemnych.
• pod hale produkcyjne
• pod fundamenty,
• wąskoprzestrzennych,
• pod magazyny
• i inne.

 

Firma Urbanek to także wypożyczalnia maszyn budowlanych. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy sprzęt budowlany: wywrotki, koparki, wozidła wiele innych. Oferujemy możliwość wynajęcia maszyn budowlanych wyłącznie z obsługą operatora. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi – ich dobre opinie są naszą wizytówką. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – dobierzemy sprzęt i ustalimy dogodny termin wynajmu.

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

Do dyspozycji posiadamy koparko-ladowarki, koparki kołowe i koparki gąsienicowe wraz z systemami 2D i 3D.

Do dyspozycji mamy możliwość wynajmu wywrotki z usługą operatorską. Nasi kierowcy wywrotek to grupa doświadczonych, wykwalifikowanych profesjonalistów.

Wozidło Volvo, które posiadamy w swojej ofercie to typ wozidła przegubowego. Oferujemy jego wynajem wraz z wykwalifikowanymi operatorami.

Nasze zestawy niskopodwoziowe są w stanie przewieźć sprzęt do 28 ton. Wozimy również kombajny, ładowarki i dźwigi, itp.. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia. 

ROBOTY ZIEMNE StRTYKÓW - URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

Urbanek to firma rodzinna działająca od pokoleń, z tradycjami. W branży budowlanej działamy w obszarze prac ziemnych oraz wynajmu maszyn z operatorem. Wykonywane zamówienia są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi, a także przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Realizujemy zamówienia sumiennie i niezawodnie. Dotrzymujemy terminów, dbając o sprawną realizację prac. W celu omówienia zakresu robót oraz ich wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE STRYKÓW?

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie i nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą operatorów. Nie boimy się nawet najbardziej wymagających zleceń!

Bezpieczeństwo

Wszystkie wykonywane zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.

Ponad 10 lat dwoświaczenia

Posiadamy prawie 13 lat doświadczenia w pracy z robotami ziemnymi. Nasz fundament opiera się na rodzinnym biznesie, który miał swój początek w roku 1996.

Pewny partner

Zaufali nam m.in. SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A oraz wielu innych. Mieliśmy przyjemność współpracować z najlepszymi firmami w branży budowlanej.

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH
W STRYKOWIE

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom