Roboty Ziemne URBANEK Tomaszó Mazowiecki

Szeroki zakres usługi robót ziemnych, wynajmu sprzętu oraz usług operatorskich w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta robót ziemnych Urbanek obejmuje między innymi wykonywanie wykopów, wyburzeń i rozbiórek, robót ziemnych, prac sezonowych oraz transportu.  Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym. Nawiązaliśmy współpracę z takimi firmami jak: BUDIMEX, STRABAG, SKANSKA.

ROBOTY ZIEMNE W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

Roboty Ziemne Urbanek to firma realizująca m.in. wykopy, jako jedna z usług z zakresu robót ziemnych. Przyjmujemy i realizujemy zlecenia na terenie Tomaszowa Mazowieckiego oraz woj. Łódzkiego. W naszej codziennej pracy korzystamy z różnych maszyn, wykorzystywanych w wykonywaniu wykopów.

Co wykonujemy:

  • wykopy pod fundamenty, budynki, garaże
  • wykopy pod studnie, szamba
  • przygotowanie placu pod budowę
  • wykopy pod instalacje wod.-kan., gaz., elektryczne i telefoniczne
  • wyburzenia obiektów budowlanych
  • budowa kanalizacji
  • kopanie rowów melioracyjnych
  • i wiele innych

Sprawdź naszą ofertę na i zadzwoń

Roboty ziemne Urbanek to nie tylko kompleksowe usługi robót ziemnych. Naszym Klientom oferujemy najwyższej klasy sprzęt do wykonywania robót budowlanych. Należą do nich wozidła, koparki, wywrotki, polewaczki, inne. W zależności od Państwa potrzeb, istnieje możliwość wynajęcia maszyny z pełną obsługą operatorską. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – doradzimy sprzęt i ustalimy dogodny termin wynajmu.

Do Państwa dyspozycji mamy również niezawodne wozidło marki Volvo. Możliwość wynajmu z obsługa operatorską.

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

W naszym parku maszynowym – do Państwa dyspozycji posiadamy różnego rodzaju koparki (gąsienicowe, kołowe, koparko-ładowarki). Oferujemy jego wynajem wraz z wykwalifikowanymi operatorami.

Świadczymy usługi wynajmu wywrotek oraz pełnej obsługi na terenie Tomaszowa Mazowieckiego oraz województwa łódzkiego.

W naszej ofercie dysponujemy zestawem niskopodwoziowym. Zachowujemy wszelką ostrożność w trakcie załadunku oraz przewożenia towaru. 

Systemy sterowania maszynami technologia 3d, to jedna z naszych najnowszych usług. Jest to idealne rozwiązanie do sterowania maszyną na placu budowy, która pozwala na sprawne zarządzanie wszystkimi połączonymi projektami budowlanymi i wymianą danych związanych z pracą w czasie rzeczywistym ze wszystkimi zainteresowanymi stronami.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o łatwym, intuicyjnym i uniwersalnym systemie sterowania maszynami

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

Firma rodzinna Roboty Ziemne Urbanek – od pokoleń specjalizuje się w kompleksowych robotach ziemnych, rozbiórkach oraz usługach operatorskich koparką. W branży budowlanej działamy z zakresu robót ziemnych oraz usług wynajmu maszyn z operatorem. Wykonywane zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi oraz zasadami BHP. Dotrzymujemy terminów, dbamy o sprawne przeprowadzanie prac. Realizujemy zlecenia sumiennie, rzetelnie.

W celu omówienia współpracy zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE URBANEK?

Wieloletnie dwoświaczenia

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z robotami ziemnymi i maszynami potrzebnymi do ich wykonywania. Nasz fundament opiera się na rodzinnym biznesie z tradycjami połączonym z pasją i umiejętnościami zawodowymi.

Zaufany partner

Mieliśmy przyjemność współpracować z najlepszymi firmami w branży budowlanej. Zaufali nam m.in. Budimex S.A., SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., czy Unidro S.A oraz wielu innych.

Gwarancja pracy

Wszystkie wykonywane zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.

Nowoczesny park maszynowy

Dysponujemy zaawansowanymi i nowoczesnymi maszynami budowlanymi. Nasz zespół to wysoce wykwalifikowani operatorzy. Nie boimy się nawet najbardziej wymagających zleceń!

PRACE ZIEMNE TOMASZÓW MAZOWIECKI- OPINIE

Bartosz Chyciński
Bartosz ChycińskiGoogle.com
Czytaj więcej
Firma jak najbardziej godna polecenia! Załoga nadzwyczaj pracowita, rzetelna i profesjonalna. Chętnie służą doradztwem technicznym, a jednocześnie są otwarci na nasze sugestie wielkie podziękowania dla pana Tomasza i reszty ekipy za pełen profesjonalizm 👍👍👍👊👊👊
Lucek EZG
Lucek EZGGoogle.com
Czytaj więcej
Zdecydowany pozytyw!!! Począwszy od samego kontaktu, aż do realizacji. Terminowo, punktualnie i w rozsądnych pieniądzach, zarówno prace ziemne jak transport ziemi został wykonany perfekcyjnie. Mega fachowcy w swojej dziedzinie wiedzący jakiego sprzętu użyć aby prace przebiegły szybko i sprawnie. Na pewno do nich wrócę i będę polecał, bo warto 😉
R1 ERjedynka
R1 ERjedynkaGoogle.com
Czytaj więcej
Bardzo rzetelna Firma. Profesjonalne podejście do Zamawiajacego, fachowość, szybkość oraz dokładność wykonania powierzonego zadania. Serdecznie polecam. Roboty ziemne są Ich pasją.
Kamil Łaski
Kamil ŁaskiGoogle.com
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm przy wykonywanej pracy . Zawsze na czas i w 100% fachowo wykonana praca. Jestem mega zadowolony i jeszcze nie raz skorzystam z Uslug. Polecam !!!
Karolina Chruściel
Karolina ChruścielGoogle.com
Czytaj więcej
Firma ma bardzo dobre podejście do klienta. Cały proces budowlany przebiegał bardzo sprawnie. Zlecone prace zostały wykonane solidnie i terminowo.
Poprzedni
Następny

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH
W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom