Roboty Ziemne Wieluń URBANEK

Kompleksowe roboty ziemne i usługi operatorskie w Wieluniu

W ofercie firmy Urbanek znajdują się: wykonanie wykopów, robót ziemnych, prac drogowych i budowlanych.  Dysponujemy bardzo innowacyjnym i  zaawansowanym technicznie parkiem maszynowym wraz z wyposażeniem GPS. Współpracujemy z takimi uznanymi firmami jak: SKANSKA, STRABAG, BUDIMEX.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE ROBOTY ZIEMNE W WIELUNIU

WYKOPY ZIEMNE WIELUŃ

wozdiła Łódź, łódzkie - Roboty Ziemne Urbanek

Roboty Ziemne URBANEK to firma z długoletnim stażem na rynku. Specjalizuje się w bardzo bogatym przekroju robót ziemnych. Realizujemy zlecenia na terenie Wielunia oraz całego woj. łódzkiego. W swojej działalności firma Urbanek, posługuje się różnymi maszynami: takimi jak np. wozidła,  wywrotki czy koparki.


Specjalizujemy się w przygotowaniu wykopów:

  • pod budowanie instalacji podziemnych
  • szerokoprzestrzennych
  • pod fundamenty
  • pod hale produkcyjne
  • wąskoprzestrzennych
  • innych pracach budowlanych, w których niezbędny jest ciężki sprzęt.

Roboty ziemne Urbanek daje możliwość również wypożyczenia budowlanych maszyn. Wśród sprzętu do wypożyczenia, znajdują się: wywrotki, wozidła, koparki, polewaczki oraz wiele innych. Maszyny wynajmowane są wraz z operatorem. Posiadamy rekomendacje uznanych i cenionych firm budowlanych, które również i nam zaufały. Chętnie doradzimy i dobierzemy odpowiedni sprzęt do prac ziemnych. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych w Wieluniu

Wypożyczalnia maszyn budowlanych - wynajem maszyn budowlanych - Roboty Ziemne Urbanek Łódź, łódzkie

WYNAJEM
WYWROTKI

Zapewniamy możliwość wynajmu wywrotki z usługą operatorską. Nasi kierowcy wywrotek to doświadczone osoby, znające się na swoim fachu.

KOPARKA
WIELUŃ

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

W ofercie posiadamy również wszystkie typu koparek.

TRANSPORT
NISKOPODWOZIOWY

Zestawy niskopodwoziowe które oferujemy, są w stanie przewieźć sprzęt do 28 ton. Wozimy również ładowarki, kombajny i dźwigi, itp.. Posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia. 

Wozidło, jakimi dysponujemy to rodzaj wozidła przegubowego. 

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

Jesteśmy rodzinną, wieloletnią firmą z bogatym stażem. W branży budowlanej działamy ponad 20 lat. Wykonujemy zlecenia terminowo, w oparciu o obowiązujące normy budowlane oraz przepisy, a także zasady BHP. Realizujemy zlecenia rzetelnie i sumiennie. Na każdym etapie dbamy o sprawne przeprowadzanie prac. W celu omówienia zakresu robót oraz ich wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE URBANEK?

Ponad 25 lat dwoświaczenia

Działamy w branży budowlanej ponad 25 lat. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pracy z robotami ziemnymi. Nasz rodzinny biznes, swój początek miał w 1996 roku.

Pewny partner

Zaufali nam m.in. SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A oraz wielu innych. Współpracujemy z bardzo uznanymi firmami w branży budowlanej.

Nowoczesny sprzęt

Nieustannie poszerzamy nasz park maszynowy. Nasz sprzęt to nowoczesne i zaawansowane technologie. Obsługiwany jest przez najlepszych operatorów, z długoletnim doświadczeniem. Jesteśmy gotowi na najbardziej wymagające zlecenia.

Bezpieczeństwo

Każdą z naszych prac realizujemy zgodnie z obowiązującymi normami budowalnymi oraz przepisami.

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom