Roboty Ziemne
Zduńska Wola

Kompleksowe roboty ziemne Zduńska Wola i okolice

Roboty ziemne Zduńska Wola – od wielu lat jesteśmy wykonawcami robót zimnych na terenie całego województwa łódzkiego. Ponadto w skład naszej oferty wchodzi również wynajem maszyn budowlanych z obsługą operatorską. Posiadamy również maszyny wyposażone w nowoczesne systemy sterowania 3D. Zaufali nam m.in.: STRABAG, SKANSKA, BUDIMEX. Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

ROBOTY ZIEMNE ZDUŃSKA WOLA - NASZA OFERTA:

WYKOPY ZIEMNE ZDUŃSKA WOLA

Podejmujemy się zleceń dotyczących wykonywania robót ziemnych na terenie Zduńskiej Woli i okolic. W skład naszego parku maszynowego wchodzą takie sprzęty budowlane jak koparki, spycharki, równiarki oraz wozidła. Systematycznie w nowych maszynach instalujemy nowoczesne systemy niwelacji 3D.

Przygotowujemy wykopy pod:

  • korytowanie dróg
  • budowę domów
  • fundamenty
  • instalacje wod.-kan., gaz, elektryczne i telefoniczne
  • stawy i duże oczka wodne
  • inne

Podejmujemy współpracę z osobami prywatnymi, firmami, jak i inwestorami realizującymi projekty publiczne. Zapoznaj się z nasza szeroką ofertą i zadzwoń, aby zapytać o szczegóły.

Zajmujemy się również wypożyczaniem sprzętu budowlanego wyłącznie z pełną obsługą operatorską. Nasz park maszynowy to sprzęt najwyższej klasy. Wśród naszych maszyn znajdują się: koparki, wywrotki, spycharki, wozidła i inne. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – w celu doboru sprzętu i ustalenia terminu wynajmu.

W naszej ofercie posiadamy koparki gąsienicowe, kołowe oraz koparko-ładowarki. 

Wozidła doskonale radzą sobie w wymagających warunkach terenowych. 

Posiadamy w swojej ofercie wywrotki do obsługi budowy dróg i autostrad.

Posiadamy zestaw niskopodwoziowy do przewozu maszyn oraz wszystkie niezbędne zezwolenia do transportu. 

Maszyny wyposażone w nowoczesne systemy sterowania 3D również znajdują się w ofercie naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego. System niwelacji 3D w zauważalny sposób usprawnia i przyspiesza prace budowlane zapewniając przy tym wysoką precyzję prowadzonych prac. Maszyna na podstawie danych GPS sama ustawia i koryguje pozycję lemiesza w trakcie pracy. Dzięki rozwiązaniu uzyskujemy wysoką dokładność a w wielu przypadkach możliwe jest zrezygnowanie z usług zewnętrznego geodety, gdyż zadane parametry podłoża jesteśmy w stanie uzyskać już w ciągu kilku pierwszych przejazdów. Po dokładniejsze informacje dotyczące maszyn i systemów sterowania 3D – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – odpowiemy na pytania i dopasujemy najodpowiedniejszy sprzęt do Państwa potrzeb. 

Roboty Ziemne Urbanek – to rodzinna firma założona w 2008 roku, jednak początki działalności w branży sięgają 1996 r. Oferujemy wynajem sprzętu budowlanego z obsługą operatorską na terenie Zduńskiej Woli i okolic. Nasz park maszynowy jest nieustannie ulepszany i rozwijany by sprostać potrzebom i wymaganiom naszych klientów. Wśród naszych zalet warto wymienić terminowość i realizację robót zgodnie z planem. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy z wymaganą należytą starannością. 

Po szczegółowa ofertę i więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

DLACZEGO ROBOTY ZIEMNE URBANEK?

Doświadczenie

Ponad 25 lat wykonujemy i prowadzimy roboty ziemne dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Nasz fundament opiera się na rodzinnym biznesie połączonym z pasją.

Jakość

Wykonywane zlecanie są realizowane za pomocą nowoczesnego sprzętu oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.

Niezawodność

Współpracowaliśmy już z takimi firmami jak SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A oraz wielu innymi.

Technologia

Maszyny, którymi dysponujemy to wysokowydajny sprzęt wyposażony w najnowsze technologie a nasza kadra to zespół doświadczonych operatorów z odpowiednimi kwalifikacjami.

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH W ZDUŃSKIEJ WOLI I OKOLICACH

PRACE ZIEMNE ZDUŃSKA WOLA - OPINIE O FIRMIE

Bartosz Chyciński
Bartosz ChycińskiGoogle.com
Czytaj więcej
Firma jak najbardziej godna polecenia! Załoga nadzwyczaj pracowita, rzetelna i profesjonalna. Chętnie służą doradztwem technicznym, a jednocześnie są otwarci na nasze sugestie wielkie podziękowania dla pana Tomasza i reszty ekipy za pełen profesjonalizm 👍👍👍👊👊👊
Lucek EZG
Lucek EZGGoogle.com
Czytaj więcej
Zdecydowany pozytyw!!! Począwszy od samego kontaktu, aż do realizacji. Terminowo, punktualnie i w rozsądnych pieniądzach, zarówno prace ziemne jak transport ziemi został wykonany perfekcyjnie. Mega fachowcy w swojej dziedzinie wiedzący jakiego sprzętu użyć aby prace przebiegły szybko i sprawnie. Na pewno do nich wrócę i będę polecał, bo warto 😉
R1 ERjedynka
R1 ERjedynkaGoogle.com
Czytaj więcej
Bardzo rzetelna Firma. Profesjonalne podejście do Zamawiajacego, fachowość, szybkość oraz dokładność wykonania powierzonego zadania. Serdecznie polecam. Roboty ziemne są Ich pasją.
Kamil Łaski
Kamil ŁaskiGoogle.com
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm przy wykonywanej pracy . Zawsze na czas i w 100% fachowo wykonana praca. Jestem mega zadowolony i jeszcze nie raz skorzystam z Uslug. Polecam !!!
Karolina Chruściel
Karolina ChruścielGoogle.com
Czytaj więcej
Firma ma bardzo dobre podejście do klienta. Cały proces budowlany przebiegał bardzo sprawnie. Zlecone prace zostały wykonane solidnie i terminowo.
Kuba Kołodziejczak
Kuba KołodziejczakGoogle.com
Czytaj więcej
Profesjonalne podejście do klienta i dotrzymywanie terminów. Polecam.
Natalia Wiśniewska
Natalia WiśniewskaGoogle.com
Czytaj więcej
Bardzo solidna firma, ktora zna sie na swojej pracy. Goraco POLECAM !!
Andrzej Bachorczyk
Andrzej BachorczykGoogle.com
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm terminowo robota super zrobiona. Polecam firmę mega robota
Poprzedni
Następny

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom