Roboty Ziemne URBANEK

Kompleksowe roboty ziemne i usługi operatorskie w Zgierzu

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie robót ziemnych w Zgierzu, takie jak: wykopy, wyburzenia, rozbiórki, prace sezonowe. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów korporacyjnych i przedsiębiorców. 
Dysponujemy zaawansowanym technicznie sprzętem budowlanym. 
Współpracujemy m.in. z firmą SKANSKA, STRABAG, BUDIMEX.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE ROBOTY ZIEMNE W ZGIERZU I OKOLICY

Wykopy ziemne – to jedna z podstawowych usług wykonywanych przez firmę ROBOTY ZIEMNE URBANEK. Oferujemy pełny zakres prac z dziedziny wykopów i robót ziemnych. Wykonujemy wykopy pod instalacje oraz fundamenty, wykopy pod wszystkie rodzaje sieci: elektryczną, kanalizacyjną i wodociągową, wykopy pod hale produkcyjne i magazynowe i wiele innych. Posiadamy szerokie doświadczenie w przeprowadzaniu wykopów zarówno szerokoprzestrzennych, jak i wąskoprzestrzennych. 

Nasza oferta zawiera także: korytowanie pod parkingi, czyszczenie rowów, utwardzanie powierzchni oraz prace przy budowie dróg. 

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z naszym biurem.
Zadzwoń

wykopy Łódź - roboty ziemne Urbanek

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór koparek m.in. koparkę gąsienicową, koparkę kołową, koparko-ładowarkę. Maszyny wynajmowane są wraz z obsługą doświadczonego operatora. 

Nasze wywrotki to gwarancja szybkiego załadunku i wyładunku. Posiadamy maszyny o różnych specyfikacjach, dzięki czemu znajdziesz u nas sprzęt, który najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom. 

W naszym parku maszynowym znajdziesz także wozidła Volvo, obsługiwane przez profesjonalnych operatorów. Z usługi wynajmu wozidła możesz skorzystać w Zgierzu, woj. łódzkim, a nawet całej Polsce. 

Poszukujesz transportu ponadgabarytowego? Oferujemy nie tylko transport naszych maszyn do miejsca docelowego. Firma Roboty Ziemne Urbanek zapewni bezpieczny transport niskopodwoziowy Twojego ładunku. 

ROBOTY ZIEMNE URBANEK
RODZINNA FIRMA Z PASJĄ

Roboty Ziemne Urbanek – to rodzinna działalność, z siedzibą w województwie łódzkim. Firmę świadczącą usługi w  branży robót ziemnych i wykopów założyliśmy w 2008 roku, rozpoczynając działalność na szeroką skalę.
Stawiając pierwsze kroki w branży, dysponowaliśmy zaledwie jedną koparką. Obecnie dysponujemy parkiem maszynowym, w którego skład wchodzą koparki, wywrotki, wozidła i pojazdy transportu niskopodwoziowego o wysokim zaawansowaniu technologicznym. 

Wszystkie zlecenia wykonywane przez naszą firmę są zgodne z zasadami BPH, przepisami i normami budowlanymi. 
Dbałość o wysoką jakość wykonywanych przez nas prac jest jednym z najważniejszych założeń naszej działalności. Priorytetem w naszej firmie jest także dotrzymywanie ustalonych terminów. 

Cenimy sobie dobrą organizację prac, która pozwala nam na sprawne przeprowadzanie zleceń oraz ciągłe rozwijanie naszej firmy. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Doświadczenie

Historia naszej firmy sięga 1996 roku, kiedy to rozpoczął swoje działanie rodzinny biznes w branży robót ziemnych. W 2008 powstała firma, która zaczęła realizować usługi na większą skalę. Po 12 latach współpracujemy z największymi specjalistami w branży.

Technologia

Nasz park maszynowy znajduje się w centrum Polski, w woj. łódzkim. Dysponujemy sprzętem o wysokim zaawansowaniu technologicznym, który obsługują doświadczeni i wykwalifikowani operatorzy.

Bezpieczeństwo

Przywiązujemy dużą wagę do przestrzegania norm budowlanych, zasad BHP oraz obowiązujących przepisów. Ma to dla nas fundamentalne znaczenie.

Zaufanie

Współpracujemy z najlepszymi. Zaufały nam takie firmy budowlane jak: SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A. oraz wielu innych.

NAJNOWSZE REALIZACJE ROBÓT ZIEMNYCH
W ZGIERZU

Wybierz sprawdzoną firmę

Zaufaj profesjonalistom