ROZBIÓRKI I WYBURZENIA BUDYNKÓW ZGIERZ

Rozbiórki i wyburzenia budynków Zgierz – sprawnie i bezpiecznie dokonujemy wyburzeń i rozbiórki budynków mieszkalnych, przemysłowych i gospodarczych w Zgierzu i okolicznych miejscowościach. Bez względu na ich wielość i rodzaj. Naszą specjalnością jest także rozbiórka nawierzchni parkingowych i dróg. Dzięki nam zużyty asfalt lub beton przestaną być w końcu problemem!

Mamy własny park maszynowy, w który ciągle inwestujemy, żeby nasze maszyny były jak najlepszej jakości. Pozwala nam to na kucie nawierzchni betonowych, żelbetonowych oraz asfaltowych. W ofercie mamy również wypożyczalnię sprzętu budowlanego na terenie Zgierza, Łodzi i w całym województwie łódzkim.

Sprawne i dokładne rozbiórki i wyburzenia - Zgierz i okolice - Roboty ziemne Urbanek

Sprawna i bezpieczna rozbiórka budynków
w Zgierzu i okolicach

Nasza firma istnieje już od ponad 10 lat na rynku i specjalizuje się w kompleksowych rozbiórkach oraz wyburzeniach budynków na terenie Zgierza i okolic. Oprócz tego oferujemy roboty ziemne, wykopy, usługi operatorskie koparką i wynajem sprzętu z naszego parku maszynowego. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować sprawdzone metody, które sprawnie i bezpiecznie umożliwiają dokonać wyburzeń lub rozbiórek budynków. 

Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę, kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania swojej pracy, Oprócz tego praca dla naszych fachowców jest pasją. Wszystko to wpływa na jakość usług, jakie oferujemy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Chcesz dokonać rozbiórki lub wyburzenia budynku na terenie Zgierza, lub innych miejscowości w województwie łódzkim?

Zadzwoń.

ROZBIÓRKI I WYBURZENIA BUDYNKÓW ZGIERZ - PRACE OBEJMUJĄ:

ROZBIÓRKI I WYBURZENIA BUDYNKÓW ZGIERZ CENNIK

Rozbiórka budynku lub jego wyburzenie w Zgierzu to usługa wyceniana indywidualnie. Oferujemy wykonanie zlecenia na terenie całego województwa łódzkiego. Skontaktuj się z nami po więcej informacji.