ROZBIÓRKI I WYBURZENIA

Realizujemy profesjonalne wyburzenia budynków mieszkalnych, gospodarczych oraz przemysłowych w Łodzi o różnej wysokości i konstrukcji. Oferujemy również rozbiórki nawierzchni parkingowych, dróg, dzięki czemu szybko pozbędziesz się zużytego asfaltu czy betonu. 

Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonywać takie realizacje, jak kucie nawierzchni betonowych, asfaltowych oraz żelbetonu.

Bezpieczna rozbiórka budynków
w Łodzi, Zgierzu i okolicach

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, bardzo dobrze wykwalifikowanych specjalistów oraz zaawansowany technologicznie sprzęt pozwalający realizować nawet skomplikowane zlecenia. Do każdej rozbiórki i wyburzeń podchodzimy indywidualnie. Uwzględniając wszelkie okoliczności i warunki. Bezpieczeństwo oraz zachowanie najwyższych standardów jest dla nas priorytetem, dlatego pracujemy tylko z wykorzystaniem sprawdzonych metod.

Jeśli chcesz zlecić szybką i sprawną rozbiórkę budynku lub drogi – skontaktuj się z naszą firmą!

PRACE ROZBIÓRKOWE I WYBURZENIA W ŁODZI

ROZBIÓRKI I WYBURZENIA ŁÓDŹ CENNIK

Cena rozbiórek ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od rodzaju, wielkości oraz lokalizacji prac. Wykonujemy zlecenia wyburzeń na terenie Łodzi, Zgierza i okolic. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość rozbiórki w innym mieście, Dlatego zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.