Wynajem koparek z obsługą operatorską, wyposażonych w system niwelacji 3D to usługa, jaką oferujemy naszym klientom na terenie Łodzi, całego woj. łódzkiego oraz województw w okolicy. System ten to inaczej system 3D do koparki lub system GPS do koparki i umożliwia on wykonywanie prac ziemnych dużo szybciej przy utrzymaniu niezwykle wysokiej precyzji wykonywanych prac. Taki system pozwala operatorowi koparki działać całkowicie niezależnie i kontrolować prace ziemne. Dzięki niemu nie ma konieczności angażowania w pracę geodetów, co także przekłada się na oszczędności przy realizacji inwestycji.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej o uniwersalnym systemie niwelacji do koparki.

Oferujemy wynajem koparek z systemem sterowania 3D. Odkryj nową jakość i precyzję wykonywania robót ziemnych. Zobacz, ile czasu i kosztów jesteś w stanie zaoszczędzić.

Systemy niwelacji do koparki skutkują znacznie większą precyzją wykonywanych prac. Zwiększa się tu również wydajność i oszczędności. Dzięki korzystaniu z zaawansowanych systemów liczba przejazdów koparki zostaje zminimalizowana. Dodatkowo zmniejsza się zużycie materiałów. Nasza firma Roboty Ziemne Urbanek oferuje wynajem koparek z systemami sterowania 3D. Dzięki współpracy z nami wykonasz zlecenia w krótszym czasie. 

Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Wynajem koparek z systemem sterowania 3D

System niwelacji do koparki - zalety

Wynajem koparki z systemem niwelacji wiąże się z wieloma korzyściami:

  • wykończenia odbywają się bardzo dokładnie i przy znacznie mniejszej liczbie przejazdów koparką,
  • system pozwala na szybkie i precyzyjne niwelowanie terenu, które jest wymagane szczególnie w przetargach,
  • pobrane przez system dane docierają na ekran kabiny, dzięki czemu operator samodzielnie jest w stanie dokonać poprawek w trybie ręcznym,
  • wyświetlacz maszynowy potrafi określić pozycję każdej części lemiesza w odniesieniu do projektowych wysokości, co pozwala na dalsze niezbędne obliczenia do wykonania wykopów i nasypów,
  • wykończenia są najwyższej jakości.

System sterowania maszyn 3d - zastosowanie

Wylewanie betonu i płyt

Lotniska

Autostrady i linie kolejowe

Obiekty handlowe i mieszkalne

Konfiguracje systemów sterowania maszynami

GPS do koparki

GPS do koparki – system opiera się na działaniu GPS, mierzy nachylenie oraz pozycję lemiesza, po czym dane zestawia z projektem. Systemy GPS do koparek są wygodne i funkcjonalne w sytuacji wyrównywania terenu, wykopów masowych lub chęci wykopania skomplikowanych, nieregularnych kształtów.

Tachimetr

Tachimetr zapewnia dużą precyzję pomiaru bez potrzeby stałej kontroli spoziomowania. Jest wyposażony w system optyczny i przeznaczony do mierzenia kątów oraz odległości. Tachimetr to urządzenie geodezyjne, które umożliwia prace pomiarowe niezbędne do przejścia do kolejnych etapów robót. 

System sterowania maszyn 3D

System niwelacji do koparki został wyposażony w zaawansowane technologie, które wykorzystują modele projektowe 3D, dlatego stosuje się tu często nazwę system sterowania maszyn 3D. Tego rodzaju systemy umożliwiają operatorowi kontrolę prac i samodzielne prowadzenie łyżki koparki. Nie jest tu też konieczna pomoc geodety, ponieważ systemy te pozwalają na automatyczną kontrolę wysokości oraz spadku poprzecznego. Czujniki, w jakie wyposażone są oferowane przez nas systemy niwelacji są bardzo precyzyjne, pomagają zwiększyć wydajność pracy koparek oraz precyzję wykonanaia robót ziemnych.

Oferujemy wynajem koparek z zaawansowanymi systemami sterowania maszyn 3D wraz z obsadą operatorską!

System niwelacji do koparki - cena wynajmu

System 3D do koparki – cena jest ustalana indywidualnie i zależy od takich czynników, jak rodzaj usługi, potrzebny sprzęt i jego ilość, zaawansowanie wykonywanych robót i inne, indywidualne cechy danego projektu. Chętnie wycenimy dla Ciebie wynajem koparki z systemem sterowania 3D.

W tym celu zapraszamy do kontaktu.

Wynajem maszyn budowlanych z systemami 3D

Technologia

Chętnie ulepszamy jakość swoich usług inwestując w nowoczesne technologie. Wiemy, że system niwelacji do koparki pozwala na bardziej wydajną pracę.

Doświadczenie

Nasza firma Roboty Ziemne Urbanek istnieje już od ponad 20 lat. Jesteśmy rodzinną firmą, która łączy tradycję z wiedzą i nowoczesnymi technologiami. 

Bezpieczeństwo

Jako priorytet stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywanych robót. Przestrzegamy zasad BHP i stosujemy się do wymagań technicznych.

SKANSKA S.A.
www.skanska.pl

STRABAG SP. z o.o.
www.strabag.pl

Budimex S.A.
www.budimex.pl

Unidro S.A.
www.unidro.pl

Przedsiębiorstwo Zieleń Miejska
Łódź-Południe Sp. z o.o.
www.zielen-poludnie.lodz.pl


ZIB – Zakład Inżynieryjno-Budowlany
www.zib.pl


Eurofoam Polska Sp. z o.o.
www.eurofoam.pl

Poznaj inne usługi naszej firmy Roboty ziemne Urbanek

W swojej ofercie posiadamy praktycznie wszystkie maszyny budowlane niezbędne do budowy dróg, hal, budynków usługowych, budynków wielkopowierzchniowych, budynków mieszkalnych, takie jak: koparki, ładowarki czołowe, spychy gąsienicowe, walce drogowe, wywrotki, wozidła, traktory, przyczepy, równiarki drogowe, samochody ciężarowe, stabilizatory gruntu.