Firma Roboty Ziemne Urbanek oferuje wynajem równiarek wyposażonych w systemy niwelacji 3D. System niwelacji do równiarki to zautomatyzowane rozwiązanie do sterowania hydrauliką równiarki, dzięki któremu z łatwością można ustawić i korygować nachylenie oraz wysokość lemiesza.

Oferujemy na terenie całego woj. łódzkiego i okolicznych województw wynajem maszyn wyposażonych w systemy sterowania 3D do równiarek, które pomagają przyspieszyć i usprawnić wykonywane roboty ziemne.

System 3D do równiarki umożliwia operatorowi równiarki działanie niezależnie, bez wymaganej w niektórych sytuacjach pomocy geodety. Z systemem niwelacji można skrócić czas wykonania prac ziemnych nawet o 80%.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej.

System niwelacji do równiarki - zalety

Zastosowanie systemu niwelacji w równiarce daje dużo wymiernych korzyści w trakcie prowadzenia prac, takich jak np.:

  • prowadzenie robót ziemnych bezpośrednio z projektu cyfrowego,
  • system pozwala na większą precyzję wykonywanej pracy,
  • działanie systemu jest stabilne nawet podczas ciężkich warunków terenowych,
  • możliwość obrobienia powierzchni o praktycznie dowolnym kształcie i nachyleniu,
  • operator ma pełną kontrolę nad prowadzonymi robotami ziemnymi dzięki parametrom dostępnym z poziomu kabiny,
  • bardzo dokładne wyrównanie nawierzchni przekłada się bezpośrednio na oszczędność materiałów,
  • zmniejszenie ilości popełnianych błędów do minimum.

Oferujemy wynajem równiarek z systemem sterowania 3D. Dzięki zastosowaniu systemu operator spycharki koncentruje się głównie na dostosowaniu prędkości maszyny, a resztą zajmuje się system połączony bezpośrednio z projektem cyfrowym. 

Odczytywanie informacji w czasie rzeczywistym bezpośrednio z czujników niwelacji pozwala na pełną automatyzację pracy w czasie wyrównywania płaszczyzn przy zachowaniu  bardzo wysokiej dokładności. System ten umożliwia realizację zakładanego podłoża już po pierwszych przejazdach spycharki, dzięki któremu znacznie skraca się czas wykonywania robót ziemnych. Firma Roboty Ziemne Urbanek oferuje wynajem równiarek wyposażonych w system niwelacji 3D. Dzięki współpracy z nami wykonasz zlecenia w krótszym czasie. 

Zapraszamy do kontaktu – chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu.

Wynajem równiarek z systemem sterowania 3D

System niwelacji do równiarki - zastosowanie

Lotniska

Autostrady i linie kolejowe

Wylewanie betonu i płyt

Obiekty handlowe i mieszkalne

Konfiguracje systemów sterowania maszynami

GPS do równiarki

System GPS do równiarki to technologia, która w czasie rzeczywistym mierzy nachylenie oraz pozycję lemiesza, i zebrane dane na bieżąco zestawia z projektem. Pozwala to nieustannie prowadzić maszynę zgodnie z projektem na płaszczyznach poziomych i spadkach.

Tachimetr

Tachimetr podczas sterowania maszynami umożliwia wykonanie w pełni precyzyjnych pomiarów bez konieczności stałej kontroli spoziomowania. Dzięki systemowi optycznemu mierzone są kąty i odległości.

System 3D do równiarki

Równiarka wyposażona w system niwelacji 3D, dzięki wykorzystywaniu w czasie rzeczywistym modeli projektowych 3D pozwala operatorowi na pełną kontrolę nad prowadzonymi pracami ziemnymi przy zachowaniu maksymalnej precyzji. Często dochodzi do sytuacji, w której dzięki temu, że system 3D automatycznie kontroluje wysokość i spadek poprzeczny, pomoc geodety przestaje być niezbędna. To z kolei, przekłada się na oszczędności przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności i precyzji prowadzonych prac.

Oferujemy wynajem równiarek z zaawansowanymi systemami sterowania maszyn 3D!

System niwelacji do równiarki cena

Cena za wynajem równiarki z systemem 3D każdorazowo ustalana jest indywidualnie i zależy od takich czynników, jak: zapotrzebowanie sprzętowe, rodzaj usługi, zaawansowanie wykonywanych robót i inne, indywidualne cechy danego projektu.W celu uzyskania więcej szczegółów odnośnie naszych systemów niwelacji do równiarki zapraszamy do kontaktu.

Wynajem maszyn budowlanych z systemami 3D

Doświadczenie

Firma Roboty Ziemne Urbanek istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Jako rodzinna firma łączymy tradycję i wiedzę z nowoczesnymi technologiami. 

Bezpieczeństwo

Naszym priorytetem na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo podczas wykonywanych robót. Ściśle przestrzegamy zasad BHP i stosujemy się do wymagań technicznych.

Technologia

Stale polepszamy jakość usług intensywnie inwestując w nowoczesne technologie. Coraz częściej nasze maszyny wyposażane są w system niwelacji 3D, co pozwala na bardziej wydajną pracę.

SKANSKA S.A.
www.skanska.pl

STRABAG SP. z o.o.
www.strabag.pl

Budimex S.A.
www.budimex.pl

Unidro S.A.
www.unidro.pl

Przedsiębiorstwo Zieleń Miejska
Łódź-Południe Sp. z o.o.
www.zielen-poludnie.lodz.pl


ZIB – Zakład Inżynieryjno-Budowlany
www.zib.pl


Eurofoam Polska Sp. z o.o.
www.eurofoam.pl

Poznaj inne usługi naszej firmy Roboty ziemne Urbanek

W ofercie naszej firmy posiadamy praktycznie wszystkie maszyny budowlane niezbędne do budowy dróg, hal, budynków usługowych, budynków wielkopowierzchniowych, budynków mieszkalnych, takie jak: koparki, ładowarki czołowe, spychy gąsienicowe, walce drogowe, wywrotki, wozidła, traktory, przyczepy, równiarki drogowe, samochody ciężarowe, stabilizatory gruntu.