System niwelacji do spycharki to kompleksowe i automatyczne rozwiązanie stosowane w maszynach, które wynajmujemy wraz z obsługą operatorską. System ten służy do sterowania hydrauliką spycharki, dzięki czemu z łatwością można ustawić nachylenie i wysokość lemiesza. Oferujemy naszym klientom z całego woj. łódzkiego i okolicznych województw wynajem spycharek wyposażonych w systemy sterowania 3D, dzięki którym znacznie można usprawnić i przyspieszyć roboty ziemne.

System 3D do spycharki pozwala zaoszczędzić czas oraz koszty prowadzenia prac. Umożliwia także operatorowi spycharki działanie niezależnie od geodety. Z systemem niwelacji można skrócić czas wykonania robót ziemnych nawet o 80%!

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej.

Oferujemy wynajem spycharek z systemem sterowania 3D. Dzięki temu systemowi operator spycharki skupia się na dostosowaniu prędkości maszyny, a resztą zajmuje się system. Nasza firma Roboty Ziemne Urbanek oferuje wynajem spycharek wyposażonych w system niwelacji do spycharki 3D, dzięki któremu możemy znacznie skrócić czas wykonywania robót ziemnych. System ten pozwala na realizację zakładanego podłoża nawet już po pierwszych przejazdach spycharki! Dzięki współpracy z nami wykonasz zlecenia w krótszym czasie i przy zachowaniu dużej dokładności. 

Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Wynajem spycharek z systemem sterowania 3D

System niwelacji do spycharki - zalety

System niwelacji do spycharki pozwala na większą wydajność prac ziemnych oraz dużo korzyści, jak np.:

  • umożliwienie przeprowadzania robót bezpośrednio z projektu cyfrowego,
  • pozwala na większa precyzję prowadzenia prac
  • zwiększa wydajność pracy spycharki,
  • system jest stabilny nawet podczas ciężkich warunków terenowych
  • daje możliwość obrobienia powierzchni praktycznie o dowolnym kształcie,
  • pozwala na kontrolę nad realizowanymi robotami ziemnymi, parametrami i materiałem z pozycji kabiny operatora,
  • daje oszczędności materiałów dzięki bardzo dokładnemu wyrównaniu nawierzchni,
  • minimalizuje błędy popełniane przez ludzi.

System sterowania maszyn 3d - zastosowanie

Wylewanie betonu i płyt

Lotniska

Obiekty handlowe i mieszkalne

Autostrady i linie kolejowe

Konfiguracje systemów sterowania maszynami

GPS do spycharki

GPS do spycharki to system, który mierzy nachylenie oraz pozycję lemiesza, po czym dane zestawia z projektem. Pozwala to w czasie rzeczywistym prowadzić maszynę zgodnie z projektem na płaszczyznach poziomych i spadkach.

Tachimetr

Tachimetr podczs sterowania maszynami umożliwia wykonanie w pełni precyzyjnych pomiarów bez konieczności stałej kontroli spoziomowania. Dzięki systemowi optycznemu mierzone są kąty i odległości.

System 3D do spycharki

System niwelacji do spycharki, dzięki nowoczesnym technologiom, które wykorzystują modele projektowe 3D, umożliwia operatorowi całkowity nadzór nad pracami i maksymalną precyzję. Nie jest tu już niezbędna pomoc geodety, ponieważ system 3D automatycznie kontroluje wysokość i spadek poprzeczny. Oferowane przez nas systemy zawierają bardzo precyzyjne czujniki, które pomagają zwiększyć wydajność i dokładność pracy spycharek.

Oferujemy wynajem spycharek z zaawansowanymi systemami sterowania maszyn 3D!

System 3d do spycharki cena

Cena jest za każdym razem ustalana indywidualnie i zależy od takich czynników, jak rodzaj usługi, potrzebny sprzęt i jego ilość, zaawansowanie wykonywanych robót i inne, indywidualne cechy danego projektu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej szczegółów odnośnie wynajmu naszych spycharek, wyposażonych w system niwelacji 3D.

Wynajem maszyn budowlanych z systemami 3D

Technologia

Chętnie ulepszamy jakość swoich usług inwestując w nowoczesne technologie. Wiemy, że system niwelacji do spycharki pozwala na bardziej wydajną pracę.

Doświadczenie

Nasza firma Roboty Ziemne Urbanek istnieje już od ponad 20 lat. Jesteśmy rodzinną firmą, która łączy tradycję z wiedzą i nowoczesnymi technologiami. 

Bezpieczeństwo

Jako priorytet stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywanych robót. Przestrzegamy zasad BHP i stosujemy się do wymagań technicznych.

SKANSKA S.A.
www.skanska.pl

STRABAG SP. z o.o.
www.strabag.pl

Budimex S.A.
www.budimex.pl

Unidro S.A.
www.unidro.pl

Przedsiębiorstwo Zieleń Miejska
Łódź-Południe Sp. z o.o.
www.zielen-poludnie.lodz.pl


ZIB – Zakład Inżynieryjno-Budowlany
www.zib.pl


Eurofoam Polska Sp. z o.o.
www.eurofoam.pl

Poznaj inne usługi naszej firmy Roboty ziemne Urbanek

W swojej ofercie posiadamy praktycznie wszystkie maszyny budowlane niezbędne do budowy dróg, hal, budynków usługowych, budynków wielkopowierzchniowych, budynków mieszkalnych, takie jak: koparki, ładowarki czołowe, spychy gąsienicowe, walce drogowe, wywrotki, wozidła, traktory, przyczepy, równiarki drogowe, samochody ciężarowe, stabilizatory gruntu.