Systemy sterowania maszynami to jedna z naszych najnowszych usług, jaką świadczymy na terenie Łodzi, województwa łódzkiego oraz sąsiednich województw. Jest to nowoczesna aparatura, którą montuje się do maszyn. Idealne rozwiązanie do sterowania maszyną na placu budowy, która pozwala na sprawne zarządzanie wszystkimi połączonymi projektami budowlanymi i wymianą danych związanych z pracą w czasie rzeczywistym ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. 

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o łatwym, intuicyjnym i uniwersalnym systemie sterowania maszynami, zapewniającym bezproblemowy przepływ danych pomiędzy maszynami.

Systemy sterowania maszynami - zastosowanie

Autostrady i linie kolejowe

Wylewanie betonu i płyt

Obiekty handlowe i mieszkalne

Lotniska

Konfiguracje systemów sterowania maszynami

Pojedynczy system GPS

System mierzy pozycję i nachylenie lemiesza i porównuje dane z projektem w celu wyrównania terenu, masowych wykopów lub wykonania złożonych kształtów.

Tachimetr

Sterowanie maszyn przy pomocy tachimetru to pełna precyzja pomiaru bez konieczności stałego kontrolowania spoziomowania. Ten niezwykle przydatny instrument geodezyjny z systemem optycznym przeznaczony jest zarówno do pomiaru kątów, jak i odległości. Tachimetr zapewnia intensywną pracę pomiarową niezbędną do dalszego działania. Jest przy tym wytrzymały i odporny na wszelkiego rodzaju wstrząsy, uszkodzenia, czy też działanie wody. Zdecydowanie jego użycie podnosi komfort pracy.

Systemy sterowania maszynami - zalety

Systemy sterowania maszynami dają wiele korzyści:

 • możliwość niwelowania terenu w bardzo szybki sposób – z dużą dokładnością jaka jest wymagana np. w przetargach,
 • stanowi idealne rozwiązanie nawet w przypadku najbardziej złożonych projektów,
 • wykończenia są dokonywane w bardzo precyzyjny sposób, z dokładnością niemal co do milimetra, przy mniejszej liczbie przejazdów,
 • znajdujący się w maszynie wyświetlacz maszynowy określa dokładną pozycję każdej części lemiesza w stosunku do wysokości projektowych, w celu obliczenia niezbędnych do wykonania nasypów i wykopów,
 • uzyskane dane z łatwością można wykorzystać w celach kontroli elektrozaworów automatycznego systemu sterowania lemieszem,
 • dane trafiają na ekran kabiny, dzięki czemu operator może sam dokonać poprawek w ręcznym trybie,
 • gwarancja uzyskania najwyższej jakości wykończeń.

Wynajem maszyn z systemami sterowania 3D daje o wiele większe możliwości ich zastosowania i gwarantuje bardziej precyzyjne wykonanie prac. Zwiększa się nie tylko dokładność, ale także wydajność wykonania prac budowlanych. Zautomatyzowany system sterowania minimalizuje liczbę przejazdów maszyny, a także pozwala na uniknięcie poprawek oraz sprawia, że zużycie materiałów jest bardziej optymalne, niższe. Nasza firma wynajmuje maszyny budowlane wyposażone w systemy sterowania 3D, ponieważ gwarantuje to o wiele większą dokładność wykonywania prac, a przy tym konieczność poprawek ulega zmniejszeniu. Dzięki temu można wykonać zlecone prace w krótszym czasie. Pracuj nawet kilka razy szybciej od standardowych rozwiązań dzięki systemom sterowania maszyn. Zapraszamy do kontaktu – podpowiemy i dobierzemy maszyny spełniające Państwa potrzeby.

Wynajem maszyn z systemami sterowania 3D

Systemy sterowania maszynami - CENNIK​

Wykonywane przez nas usługi z wykorzystaniem systemów sterowania maszynami wyceniane są indywidualnie, a ich cena zależy od czynników takich jak: konkretny rodzaj usługi, rodzaj i ilość potrzebnego sprzętu, trudność prac, indywidualne cechy projektu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny. 

Wynajem maszyn budowlanych z systemami 3D

Doświadczenie

Działamy na rynku maszyn budowlanych już od ponad 20 lat. Nasza firma to firma rodzinna z tradycjami oraz ogromną wiedzą na temat robót ziemnych i budowlanych.Specjalizujemy się w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii.

Technologia

Wykorzystanie zaawansowanych systemów sterowania maszyn 3D pozwala na dokładną i skuteczniejszą pracę. Nasi operatorzy to odpowiednio przeszkoleni fachowcy, dla których precyzja jest priorytetem.

Bezpieczeństwo

Zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywania wszelkich prac to dla nas priorytet. Przestrzegamy restrykcyjnych zasad BHP i stosujemy się do wymagań technicznych w zakresie poprawności pracy.

SKANSKA S.A.
www.skanska.pl


STRABAG SP. z o.o.
www.strabag.pl


Budimex S.A.
www.budimex.pl


Unidro S.A.
www.unidro.pl
Przedsiębiorstwo Zieleń Miejska
Łódź-Południe Sp. z o.o.
www.zielen-poludnie.lodz.pl


ZIB – Zakład Inżynieryjno-Budowlany
www.zib.pl


Eurofoam Polska Sp. z o.o.
www.eurofoam.pl

Wynajem maszyn budowlanych z systemami 3D
z firmą ROBOTY ZIEMNE URBANEK

Przez wiele lat działalności w branży budowlanej zdobyliśmy cenne doświadczenie. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom najwyższą jakość usług z zachowaniem wysokich standardów w kwestii bezpieczeństwa pracy. Nasz park maszynowy stale poszerza się o nowe technologie i nowe maszyny. Większość proponowanych maszyn budowlanych wyposażyliśmy w systemy sterowania 3D, co daje nam ogromną przewagę w zakresie dokładności i szybkości wykonywania prac. Nasi operatorzy to odpowiednio wyszkoleni specjaliści. Oferujemy wynajem maszyn budowlanych różnego rodzaju oraz przeznaczenia. Oferujemy wynajem maszyn budowlanych takich, jak:

 • koparki
 • spychy gąsienicowe
 • ładowarki czołowe
 • walce drogowe
 • ciągniki z beczką (beczkowozy), zamiatarki,
 • pługi śnieżne
 • polewaczki
 •  wywrotki
 • wozidła budowlane Volvo
 • zamiatarki samozaładowcze ze szczotkami odmiatającymi od krawężników oraz z systemem zraszaczy zapobiegającym nadmiernemu kurzeniu się
 • pługi śnieżne montowane na ciągnikach
 • traktory wraz z przyczepami
 • równiarki drogowe
 • stabilizatory gruntu
 • samochody ciężarowe 2, 3, 4 osiowe

Zobacz jak wygląda praca z systemem sterowania maszyn

Poznaj usługi firmy Roboty ziemne Urbanek

W swojej ofercie posiadamy praktycznie wszystkie maszyny budowlane niezbędne do budowy dróg, hal, budynków usługowych, budynków wielkopowierzchniowych, budynków mieszkalnych, takie jak: koparki, ładowarki czołowe, spychy gąsienicowe, walce drogowe, wywrotki, wozidła, traktory, przyczepy, równiarki drogowe, samochody ciężarowe, stabilizatory gruntu.