Transport niskopodwoziowy dla firm jak i osób indywidualnych, to jedna z naszych najnowszych, kluczowych usług firmy Roboty Ziemne Urbanek. Działamy w branży od 1996 roku i sukcesywnie rozwijamy naszą działalność, wzbogacając ofertę firmy o kolejną usługę. Celem naszego transportu niskopodwoziowego jest przewożenie maszyn takich jak:

  • ciągniki
  • ciężkie maszyny budowlane ( walce, koparko-ładowarki, koparki gąsiennicowe)
  • maszyny rolnicze

Bez względu na ładunek, wozimy efektywnie i bezpiecznie i prosto do celu na terenie województwa łódzkiego. Zadzwoń do nas i zamów transport!

Transport Niskopodwoziowy

Do dyspozycji oddajemy kilka zestawów niskopodwoziowych różnego typu, a także komplet niezbędnych zezwoleń na przewóz ładunków ponadgabarytowych. Nasze zestawy niskopodwoziowe są w stanie przewieźć sprzęt do 28 ton. Wozimy również kombajny, ładowarki i dźwigi etc. Gwarantujemy profesjonalny, zaawansowany technologicznie sprzęt który jest wyposażony w specjalnie obniżony pokład ładunkowy (poniżej wysokości kół). Takie rozwiązanie zapewnia nam łatwiejszy sposób załadowania przewożonego sprzętu na pokład a rampa najazdowa – eliminuje konieczność podnoszenia ciężkiego towaru.

Dbamy o bezpieczeństwo

Bardzo dbamy o bezpieczeństwo dlatego też w przypadku przewozu transportem niskopodwoziowym zwracamy uwagę i zachowujemy wszelką ostrożność w trakcie załadunku przewożonego towaru, oraz podczas jego zabezpieczenia – tak aby w trakcie transportu nie uległ on przemieszczeniu. Dbamy również o bezpieczeństwo pracowników obsługujących taki transport dlatego wybierane są materiały wysokiej jakości przy produkcji naczep i przyczep niskopodwoziowych.Transport niskopodwoziowy daje możliwość idealnego dopasowanie szerokości oraz długości naczepy do wymiarów przewożonego ładunku. Wiele towarów przewożonych to niewymiarowe przedmioty o różnych strukturach i powierzchniach. Dlatego forma transportu niskopodwoziowego w ich przypadku świetnie się sprawdza.

 

Transport niskopodwoziowy - cena

Wszystkim naszym klientom staramy się zapewnić wysoką jakość usług ale i również atrakcyjną cenę. Zlecenia transportu niskopodwoziowego mają indywidualny charakter, a ich forma realizacji zależy od wielu czynników m.in. od trasy, wielkości towaru, jego wagi, odległości do pokonania, opłat za drogi. Dlatego też cennik przygotowujemy indywidualnie. Nasi Specjaliści chętnie wycenią dla ciebie transport twojego ładunku. Zadzwoń i Sprawdź.

Dlaczego transport maszyn budowlanych z firmą Urbanek?

  • Dbamy o bezpieczeństwo przewożonych towarów
  • Posiadany wysokiej jakości sprzęt
  • Zapewniamy krótkie terminy realizacji
  • Gwarantujemy atrakcyjne ceny 
  • Stawiamy na profesjonalna obsługę

Niskopodwoziówka Łódź, łódzkie

Realizujemy zlecenia przy użyciu transportu niskopodwoziowego na terenie takich miast jak: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszowa, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek. 

Galeria