WOZIDŁA ŁÓDŹ

Robotami ziemnymi w województwie łódzkim zajmujemy się już ponad 10 lat. Posiadamy nowoczesne i profesjonalne maszyny najwyższej jakości. Wozidła Łódź, które wynajmujemy, to przede wszystkim niezawodność na każdym, nawet najbardziej wymagającym terenie. Stanowią idealne rozwiązanie, jeśli chcesz łatwo, szybko i  tanio przetransportować ciężkie ładunki. Nasze wozidła są w stanie wytrzymać wyczerpujące codzienne obciążenia i są przystosowane do ciężkich warunków pracy. 

Zadzwoń do nas, umów się  i sprawdź nasze niezawodne wozidła.

CO WYRÓŻNIA NASZE WOZIDŁA?

 To, co wyróżnia nasze wozidła to z pewnością: 

  • przewiezienie większej ilości materiału niższym kosztem- bez względu na zakres prac (podczas robót ziemnych, w kamieniołomach czy w kopalniach)
  • optymalna wydajność i dyspozycyjność
  • długi okres użytkowania
  • niskie zużycie paliwa
  • wysoka produktywność i dyspozycyjność
  • małe wymogi serwisowe i konserwacji
  • wszechstronność, która przynosi długofalowe korzyści.

Oferujemy wynajem wozideł z wykwalifikowanymi operatorami- na terenie województwa łódzkiego i sąsiednich województw, a nawet na terenie całego kraju.

Nasze wozidła świetnie radzą sobie w trudnych  i wymagających terenach, podmokłych i błotnistych obszarach, przy makroniwelacjach,  w obrębie budowy wykonywanej jesienią i zimą, kiedy to warunki do pracy nie są sprzyjające. Operator wozidła jest w stanie wybrać najkrótszą drogę przejazdu między punktem A, a punktem B i dokładnie wjechać w zaznaczony obszar załadunku i wyładunku. Nasze wozidła są zawsze dyspozycyjne i niezwykle niezawodne dzięki wytrzymałej konstrukcji i łatwemu dostępowi serwisowemu.

WOZIDŁA ŁÓDŹ

WOZIDŁA

Wozidła potrafią przewieźć ważące kilkadziesiąt ton ładunki. Służą na wielką skalę również w przemyśle wydobywczym, surowców skalnych i w produkcji kruszyw. Idea się nie zmieniła, ale same pojazdy tak. Pojawiło się wiele wersji, o bardzo zróżnicowanej nośności, bogatsza stała się oferta wysokowydajnych jednostek napędowych oraz specjalistycznego ogumienia, dzięki czemu wozidła zaczęły być stosowane również w innych segmentach rynku budowlanego. Obok wozideł sztywnoramowych pojawiły się pojazdy o konstrukcji przegubowej. Popyt na  tego rodzaju urządzenia ciągle rośnie.

Wozidło, które posiadamy w swojej ofercie to typ wozidła przegubowego. Maszyna spełnia normy emisji spalin Stage IV. Zespół napędowy został stworzony specjalnie z myślą o wozidłach przegubowych. Wozidła posiadają 100-procentowe i pozbawione elementów ciernych blokady mechanizmów różnicowych w konfiguracji 6×4 i 6×6. System ATC automatycznie uruchamia blokady mechanizmów różnicowych i dopasowuje kombinację odpowiednią do terenu i jego warunków, dając przy tym optymalną przyczepność i mobilność, jednocześnie zmniejszając zużycie paliwa oraz opon. Gdy zablokujemy wszystkie mechanizmy różnicowe, następuje obracanie się wszystkich kół z taką samą prędkością, gwarantując maksymalną przyczepność w bardzo wymagającym terenie.

WYNAJEM WOZIDŁA - CENA​

Cena naszych prac ziemnych z wykorzystaniem wozidła ustalana jest na podstawie rodzaju wykonywanej usługi i lokalizacji prac. Cennik usług ustalany jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z firmą Urbanek. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto.

WOZIDŁA Z FIRMĄ ROBOTY ZIEMNE URBANEK

Firma Roboty Ziemne Urbanek wynajmuje wozidła na terenie województwa łódzkiego, usługi realizujemy na terenie miast: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszowa, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek

WOZIDŁA GALERIA