Wozidła Łódź które wynajmujemy, to przede wszystkim niezawodność na każdym, nawet najbardziej wymagającym terenie. Stanowią idealne rozwiązanie jeśli chcesz łatwo, szybki i  tanio przetransportować ciężkie ładunki. Nasze wozidła są w stanie wytrzymać wyczerpujące codzienne obciążenia.  Zadzwoń do nas, umów się  i sprawdź nasze niezawodne wozida Volvo.

Nasze wozidła

 To co wyróżnia nasze wozidła to  z pewnością: 

  • przewiezienie więcej materiału niższym kosztem – bez względu na zakres prac (podczas robót ziemnych, w kamieniołomach czy w kopalniach)
  • optymalna wydajność i dyspozycyjność
  • długi okres użytkowania
  • niskie zużycie paliwa
  • wysoka produktywność i dyspozycyjność
  • małe wymogi serwisowe i konserwacji
  • wszechstronność co przynosi długofalowe korzyści

Oferujemy wynajem wozideł Volvo z wykwalifikowanymi operatorami – na terenie województwa łódzkiego i sąsiednich województw a nawet na terenie całego kraju.

Wozidła Volvo

Nasze wozidła świetnie radzą sobie w trudnych  i wymagających terenach : podmokłych i błotnistych obszarach, przy makroniwelacjach,  w obrębie budowy wykonywanej jesienią i zimą, kiedy to warunki do pracy nie są sprzyjające. Operator wozidła jest w stanie wybrać najkrótszą drogę przejazdu między punktem A a punktem B i dokładnie wjechać w zaznaczy obszar załadunku i wyładunku. Nasze wozidła są zawsze dyspozycyjne i niezwykle niezawodne dzięki wytrzymałej konstrukcji, łatwemu dostępowi serwisowemu oraz znakomitej sieci dealerskiej Volvo.

Wozidła potrafią przewieźć ważące kilkadziesiąt ton ładunki. Służy na wielką skalę również w przemyśle wydobywczym, surowców skalnych i w produkcji kruszyw. Idea się nie zmieniła, ale same pojazdy tak. Pojawiło się wiele wersji, o bardzo zróżnicowanej nośności, bogatsza stała się oferta wysokowydajnych jednostek napędowych oraz specjalistycznego ogumienia, dzięki czemu wozidła zaczęły być stosowane również w innych segmentach rynku budowlanego. Obok wozideł sztywnoramowych pojawiły się pojazdy o konstrukcji przegubowej. Popyt na  tego rodzaju urządzenia ciągle rośnie.

Wozidło volvo które posiadamy w swojej ofercie to typ wozidła przegubowego. Maszyna spełnia normy emisji spalin Stage IV. Wykonany w całości przez Volvo (od silnika po mosty), idealnie skonfigurowany zespół napędowy został stworzony specjalnie z myślą o wozidłach przegubowych. Wozidła Volvo posiadają 100-procentowe i pozbawione elementów ciernych blokady mechanizmów różnicowych w konfiguracji 6×4 i 6×6. System ATC automatycznie uruchamia blokady mechanizmów różnicowych i dopasowuje kombinację odpowiednią do terenu i jego warunków, dając przy tym optymalną przyczepność i mobilność, jednocześnie zmniejszając zużycie paliwa oraz opon. Gdy zablokujemy wszystkie mechanizmy różnicowe, następuje obracanie się wszystkich kół z taką samą prędkością, gwarantując maksymalną przyczepność w bardzo wymagającym terenie.

Wynajem wozidła Volvo - cena

Cena naszych prac ziemnych z wykorzystaniem wozidła ustalana jest na podstawie rodzaju wykonywanej usługi i lokalizacji prac. Cennik usług ustalany jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu w firmą Urbanek. Sprawdź nas i przekonaj się że warto.