Wozidła Łódź które wynajmujemy, to przede wszystkim niezawodność na każdym, nawet najbardziej wymagającym terenie. Stanowią idealne rozwiązanie jeśli chcesz łatwo, szybki i  tanio przetransportować ciężkie ładunki. Nasze wozidła są w stanie wytrzymać wyczerpujące codzienne obciążenia.  Zadzwoń do nas, umów się  i sprawdź nasze niezawodne wozida Volvo.

Nasze wozidła

 To co wyróżnia nasze wozidła to  z pewnością: 

  • przewiezienie więcej materiału niższym kosztem – bez względu na zakres prac (podczas robót ziemnych, w kamieniołomach czy w kopalniach)
  • optymalna wydajność i dyspozycyjność
  • długi okres użytkowania
  • niskie zużycie paliwa
  • wysoka produktywność i dyspozycyjność
  • małe wymogi serwisowe i konserwacji
  • wszechstronność co przynosi długofalowe korzyści

Oferujemy wynajem wozideł Volvo z wykwalifikowanymi operatorami – na terenie województwa łódzkiego i sąsiednich województw a nawet na terenie całego kraju.

Wozidła Volvo

Nasze wozidła świetnie radzą sobie w trudnych  i wymagających terenach : podmokłych i błotnistych obszarach, przy makroniwelacjach,  w obrębie budowy wykonywanej jesienią i zimą, kiedy to warunki do pracy nie są sprzyjające. Operator wozidła jest w stanie wybrać najkrótszą drogę przejazdu między punktem A a punktem B i dokładnie wjechać w zaznaczy obszar załadunku i wyładunku. Nasze wozidła są zawsze dyspozycyjne i niezwykle niezawodne dzięki wytrzymałej konstrukcji, łatwemu dostępowi serwisowemu oraz znakomitej sieci dealerskiej Volvo.

Wozidła potrafią przewieźć ważące kilkadziesiąt ton ładunki. Służy na wielką skalę również w przemyśle wydobywczym, surowców skalnych i w produkcji kruszyw. Idea się nie zmieniła, ale same pojazdy tak. Pojawiło się wiele wersji, o bardzo zróżnicowanej nośności, bogatsza stała się oferta wysokowydajnych jednostek napędowych oraz specjalistycznego ogumienia, dzięki czemu wozidła zaczęły być stosowane również w innych segmentach rynku budowlanego. Obok wozideł sztywnoramowych pojawiły się pojazdy o konstrukcji przegubowej. Popyt na  tego rodzaju urządzenia ciągle rośnie.

Wozidło volvo które posiadamy w swojej ofercie to typ wozidła przegubowego. Maszyna spełnia normy emisji spalin Stage IV. Wykonany w całości przez Volvo (od silnika po mosty), idealnie skonfigurowany zespół napędowy został stworzony specjalnie z myślą o wozidłach przegubowych. Wozidła Volvo posiadają 100-procentowe i pozbawione elementów ciernych blokady mechanizmów różnicowych w konfiguracji 6×4 i 6×6. System ATC automatycznie uruchamia blokady mechanizmów różnicowych i dopasowuje kombinację odpowiednią do terenu i jego warunków, dając przy tym optymalną przyczepność i mobilność, jednocześnie zmniejszając zużycie paliwa oraz opon. Gdy zablokujemy wszystkie mechanizmy różnicowe, następuje obracanie się wszystkich kół z taką samą prędkością, gwarantując maksymalną przyczepność w bardzo wymagającym terenie.

Wynajem wozidła Volvo - cena

Cena naszych prac ziemnych z wykorzystaniem wozidła ustalana jest na podstawie rodzaju wykonywanej usługi i lokalizacji prac. Cennik usług ustalany jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu w firmą Urbanek. Sprawdź nas i przekonaj się że warto.

Wozidła z firmą Roboty Ziemne Urbanek

Firma Roboty Ziemne Urbanek wynajmuje wozidła na terenie województwa łódzkiego, usługi realizujemy na terenie miast: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszowa, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek

 

Wozidła Galeria