WYKOPY W ŁODZI

Robotami ziemnymi w województwie łódzkim zajmujemy się już ponad 10 lat. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, jak wykopy pod fundamenty, hale magazynowe, sieci wodociągowe, kanalizacje i telekomunikacyjne czy korytowania pod parkingi, drogi hale, chodniki oraz wymianę gruntu, niwelację terenu, jak i  wszelkie utwardzanie nawierzchni. 

Wśród naszych usług robót ziemnych w Łodzi są również metody na wiosenno-letnie zmiany ogródka czy działki. Jak to zrobić? Warto zdecydować się na oczko wodne, basen lub staw rybny. Korytowanie pod te obiekty warto powierzyć naszej firmie. Wykonywane przez nas roboty ziemne są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi oraz zasadami BHP. Wykonujemy nasze usługi na terenie województwa łódzkiego.

 

PROFESJONALNA OBSŁUGA WYKOPÓW ZIEMNYCH

Nasza oferta jest KOMPLEKSOWA, co oznacza, że oprócz typowych prac ziemnych, umożliwiamy wynajęcie konkretnej maszyny, np. roboty zimne koparką wraz z obsługą profesjonalnego operatora. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów możliwe jest zapewnienie obsługi technicznej na najwyższym poziomie nawet w bardzo trudnym terenie.
 
Jeśli zależy Państwu na solidnych i fachowych wykopach oraz robotach ziemnych  zachęcamy do współpracy z nami. Oferujemy konkurencyjne ceny!

Co jest najważniejsze przy wykopach pod przyłącza? Podczas budowy przyłącza wodociągowego należy przede wszystkim przestrzegać zaleceń projektowych. Istotne jest prawidłowe usytuowanie przyłącza, wybór materiału do jego budowy i sposób prowadzenia przewodów. Dlatego do jego instalacji warto wybrać profesjonalną ekipę, która nie tylko sprawnie wykona wykop pod instalacje, ale pomoże dokonać formalności.

wykopy pod przyłącza łódź

USŁUGI Z ZAKRESU WYKOPÓW

WYKOPY KOPARKĄ ŁÓDŹ- CENNIK

Do robót ziemnych w firmie Urbanek zaliczamy dokonywanie wykopów, przygotowywania placu budowy do właściwych zadań oraz wykopy, np. kanalizacyjno-wodociągowe. Takie działania odbywają się przy użyciu specjalistycznego i ciężkiego sprzętu. Cały zespół wykonawców musi zachować szczególną ostrożność oraz zasady BHP, podczas wykonywania takich prac ziemnych.  Dlatego cena prac ziemnych uzależniona jest od rodzaju usługi, niezbędnego sprzętu oraz lokalizacji prac. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.

PRACE PRZYGOTOWAWCZE PRZED WYKOPAMI ZIEMNYMI W ŁODZI

Przed przystąpieniem do wykopów czyli robót ziemnych w Łodzi należy pamiętać, aby:

  • oczyścić powierzchnię terenu,
  • wykonać ujęcia wód powierzchniowych i opadowych,
  • wyrównać doły na powierzchni przeznaczonej pod nasypy,
  • zabezpieczyć tereny osuwiskowe, 
  • wyrównać powstałe doły,
  • zbudować drogi przewozowe dla transportów mas zimnych,
  • usunąć z terenu przeznaczonego pod nasypy, grunty o małej nośności
  • wytyczyć roboty zimne,
  • wykonać odwodnienie wgłębne wykopów.

Wytyczne robót zimnych w Łodzi obejmują najczęściej wytyczanie nasypów i wykopów itp. To nic innego jak oznaczanie w terenie szerokości podstawy nasypów lub górnej szerokości wykopów. Natomiast wytyczanie granic polega na wyznaczaniu na powierzchni terenu punktów umożliwiających utrwalenie osi obiektu.

DSC_1777