Wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego na terenie woj. łódzkiego oraz całej Polski

Roboty Ziemne Urbanek oferuje wynajem sprzętu budowlanego w dużej mierze w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego. To rodzinna firma założona w 2008 roku, jednak jej początki sięgają 1996 r. Pracę w branży zapoczątkował ojciec, który mając jedną koparkę, pomagał sąsiadom przy różnego rodzaj pracach sezonowych, wykopach oraz rozbiórkach. Później zaraził swoją pasją również synów. Od tego czasu nasza firma jest ściśle powiązana z branżą budowlaną z zakresu robót ziemnych. Jesteśmy bardzo ambitną firmą, która ciągle się rozwija i powiększa swój asortyment. Zaczynaliśmy, mając na stanie jedynie koparkę, a obecnie posiadamy zaawansowany park technologiczny. Nasza siedziba znajduje się w województwie łódzkim, ale wykonujemy swoje usługi na terenie całej Polski.

Jesteśmy rodzinną firmą, która od pokoleń specjalizuje się w kompleksowych robotach ziemnych, rozbiórkach oraz usługach operatorskich koparką.

Oferujemy wynajem profesjonalnego sprzętu budowlanego w Łodzi i całym kraju

Dysponujemy wysoce rozwiniętym parkiem maszynowym oraz udostępniamy możliwość wynajmu koparki, oraz wywrotki wraz z usługą operatorską. Nasi operatorzy, to zespół doświadczonych, bardzo dobrze wykwalifikowanych profesjonalistów w branży, dla których praca jest prawdziwą pasją. Dzięki takiemu połączeniu jesteśmy gotowi na najbardziej wymagające zlecenia! Świadczone przez nas usługi są skierowane głównie dla przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych. Wykonujemy prace zarówno na terenie województwa, jak i całego kraju.

Zajmujemy się również sprzedażą i dostawą materiałów sypkich takich jak piasek, żwir, ziemia, ziemia ogrodnicza oraz różnego rodzaju kruszyw i przekruszów betonowych i ceglanych, służących m.in. do utwardzenia placów czy dróg gruntowych.

Rodzaje sprzętów budowlanych - jakie posiadamy

Oferujemy szeroki wybór usług koparką na terenie Łodzi, Zgierza i okolic. Oferujemy również możliwość wynajmu sprzętu, np. koparki czy wywrotki wraz z wykwalifikowanym operatorem. By każda budowa mogła się rozpocząć, niezbędna jest niwelacja terenu, wyrównanie oraz przygotowanie gruntu pod fundamenty. Wszystko musi być wykonane perfekcyjnie, aby nie pojawiły się problemy przy późniejszej budowie. Do tego idealne są usługi koparką, które realizujemy na terenie Łodzi i okolic. Dzięki nim wykonamy podstawy pod: fundament domu, izolację fundamentów, systemy drenarskie, oczyszczalnię przydomową, gruntowy wymiennik ciepła, powierzchnię do nawodnienia terenu, umieszczenie wszelkich urządzeń i przewodów w gruncie. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi maszynami w naszym parku maszynowym.

DLACZEGO WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO URBANEK?

Doświadczenie

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w pracy z robotami ziemnymi. Firma została założona w 2008 roku i opiera się na rodzinnym biznesie, który miał swój początek w roku 1996.

Technologia

Jako jedni z niewielu firm w woj. łódzkim dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą operatorów dzięki czemu nie boimy się nawet najbardziej wymagających zleceń.

Bezpieczeństwo

Wszystkie wykonywane przez nas zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi oraz zasadami BHP.

Zaufanie

Mieliśmy przyjemność współpracować z najlepszymi firmami w branży budowlanej. Zaufali nam m.in. SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A oraz wielu innych.

Współpracowaliśmy z liderami branży