Nasze wywrotki

Wywroki Łódź – jeśli jesteś zainteresowany wynajmem wywrotki z operatorem, wybierz sprawdzoną firmę, zadzwoń do nas i zamów wywrotkę. Nasze wywrotki, które należą do pojazdów samowyładowawczych, świetnie sprawdzą się jeśli potrzebujesz:

  • przetransportować ziemię, kruszywa po placu budowy
  • transportu przy wykopach, hydroizolacjach, drenażach, montażu kanalizacji, pracach brukarskich 
  • specjalistycznego pojazdu który zapewni Ci sprawny załadunek i rozładunek

Mamy do dyspozycji wysoko rozwinięty park maszynowy oraz możliwość wynajmu wywrotki z usługą operatorską. Nasi kierowcy wywrotek Łódź to grupa doświadczonych, wykwalifikowanych profesjonalistów w branży. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją podchodzą do swojej pracy. Nasze usługi dedykujemy dla klientów korporacyjnych oraz dla przedsiębiorstw. Świadczymy usługi wynajmu wywrotek na terenie województwa łódzkiego oraz na terenie całego kraju.

Zajmujemy się również dostawą materiałów sypkich takich jak piasek, żwir, kruszywa.

 

Typy wywrotek

Łódź to miasto, które nieustannie się zmienia i rozbudowuje. Specjalistyczne maszyny i pojazdy na ulicach miasta to właściwie codzienność. Wśród nich znajdują się także wywrotki, które gwarantują sprawny i komfortowy transport wielu materiałów o wysokim tonażu. Ze względu na rodzaj rozładunku, który zapewnia pojazd, wywrotki dzielimy na jednostronne, dwustronne oraz wywrotki trójstronne. 

  • Najpopularniejszymi wywrotkami jednostronnymi są wywrotki tylnozsypowe, czyli takie w których ściana przednia oraz ściany boczne połączone są na stałe z niecką, natomiast ścianą otwieralną jest ściana boczna. Pojazdy tego typu gwarantują dobre dojście do wyładunku i sprawdzają się w transporcie ładunków ciężkich. Sprawdzą się na placach budowy, w kopalniach i kamieniołomach.
  • Dwustronne wywrotki mają na stałe wmontowane ściany przednią i tylną, otwieralne są natomiast ściany boczne. W zależności od masy całkowitej oraz ładowności wywrotku tego typu gwarantują wiele możliwości zastosowania. 

Wynajem wywrotek z firmą Urbanek - dlaczego my?

Doświadczenie

Nasza firma funkcjonuje w swojej branży robót ziemnych od przeszło 10 lat. W województwie łódzkim staliśmy się cenionym zleconiobiorcą, który zna się na swojej profesji i nie straszne mu podejmowanie większych zleceń. Ciągły rozwój zarówno sprzętu jak i w wymiarze szkoleń pracowniczych dał nam przewagę doświadczenia, która jest ważnym aspektem przy doborze podwykonawców.   

Technologia

Realizacja zleceń opiera się na angażowaniu do pracy najlepszego i tym samym najbardziej wydajnego sprzętu, jak i wykwalifikowanej kadry pracowniczej gotowej do wykorzystania pełni drzemiącej w nich mocy przerobowej. Od lat systematycznie kupujemy profesjonalny sprzęt, który zapewnia nam przewagę konkurencyjną. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie inicjatywy prac ziemno-budowlanych rozpatrywane są zgodnie według wytycznych i norm BHP z zakresu usług budowlanych. Wszystko czego się podejmujemy musi mieścić się w standardzie postępowań na rynku.

Zaufanie

Z dumą możemy obwieścić, że naszymi partnerami biznesowymi zostały takie ikony branży budowlanej jak m.in. SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A 

Wynajem wywrotki Łódź - cennik

Zapewniamy dużą elastyczność oraz konkurencyjne ceny.  Cennik ustalany jest indywidualnie, zapraszamy do kontaktu z firmą Urbanek.

Wystawiamy fakturę !