WYWROTKI DO WYNAJĘCIA ŁÓDŹ

Mamy do dyspozycji wysoko rozwinięty park maszynowy oraz możliwość wynajmu wywrotki z usługą operatorską. Nasi kierowcy wywrotek Łódź to grupa doświadczonych, wykwalifikowanych profesjonalistów w branży. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją podchodzą do swojej pracy.

Nasze usługi dedykujemy dla klientów korporacyjnych oraz dla przedsiębiorstw. Świadczymy usługi wynajmu wywrotek na terenie województwa łódzkiego oraz na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu.

NACZEPY WYWROTKI

Wywrotki Łódź- jeśli jesteś zainteresowany wynajmem wywrotki z operatorem, wybierz sprawdzoną firmę, zadzwoń do nas i zamów wywrotkę. Nasze wywrotki, które należą do pojazdów samowyładowawczych, świetnie sprawdzą się, jeśli potrzebujesz:

  • przetransportować ziemię, kruszywa po placu budowy
  • transport przy wykopach, hydroizolacjach, drenażach, montażu kanalizacji, pracach brukarskich 
  • specjalistycznego pojazdu, który zapewni Ci sprawny załadunek i rozładunek

Województwo łódzkie to obszar, który nieustannie się zmienia i rozbudowuje. Specjalistyczne maszyny i pojazdy na ulicach miast to właściwie codzienność. Wśród nich znajdują się także wywrotki, które gwarantują sprawny i komfortowy transport wielu materiałów o wysokim tonażu. Ze względu na rodzaj rozładunku, który zapewnia pojazd, wywrotki dzielimy na jednostronne, dwustronne oraz wywrotki trójstronne. Firma Roboty Ziemne URBANEK w swoim portfolio posiada różne typy wywrotek. Wśród nich:

  1. Ciągnik siodłowy 4×4 z wywrotką (patelnia-wanna)
  2. Ciągnik 3 osiowy o napędzie 6×4 oraz 6×6
  3. Ciągnik 4 osiowy o napędzie 8×4  8×8  8×6 

NASZE WYWROTKI

WYNAJEM WYWROTEK Z FIRMĄ URBANEK - DLACZEGO MY?

Doświadczenie

Nasza firma funkcjonuje w swojej branży robót ziemnych od przeszło 10 lat. W województwie łódzkim staliśmy się cenionym zleceniobiorcą, który zna się na swojej profesji i niestraszne mu podejmowanie większych zleceń. Ciągły rozwój zarówno sprzętu, jak i w wymiarze szkoleń pracowniczych dał nam przewagę doświadczenia, która jest ważnym aspektem przy doborze podwykonawców.

Technologia

Realizacja zleceń opiera się na angażowaniu do pracy najlepszego i tym samym najbardziej wydajnego sprzętu, jak i wykwalifikowanej kadry pracowniczej gotowej do wykorzystania pełni drzemiącej w nich mocy przerobowej. Od lat systematycznie kupujemy profesjonalny sprzęt, który zapewnia nam przewagę konkurencyjną. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie inicjatywy prac ziemno-budowlanych rozpatrywane są zgodnie według wytycznych i norm BHP z zakresu usług budowlanych. Wszystko, czego się podejmujemy, musi mieścić się w standardzie postępowań na rynku.

Zaufanie

Z dumą możemy obwieścić, że naszymi partnerami biznesowymi zostały takie ikony branży budowlanej jak m.in. SKANSKA S.A, STRABAG SP. z o.o., Budimex S.A. czy Unidro S.A 

WYWROTKI - CENNIK

Wszystkim naszym klientom staramy się zapewnić wysoką elastyczność oraz konkurencyjne ceny wynajmu wywrotek.  Cennik ustalany jest indywidualnie, zapraszamy do kontaktu z firmą Urbanek.  Nasi Specjaliści chętnie wycenią dla ciebie usługę. Wystawiamy fakturę !

WYNAJEM WYWROTEK ŁÓDŹ, ŁÓDZKIE

Zajmujemy się również dostawą materiałów sypkich takich jak piasek, żwir, kruszywa na ternie takich miast jak:  Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszowa, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.

WYWROTKI GALERIA